NVIDIA optimus kapatılabilir mi?

Profesör01

Hectopat
Merhabalar benim sorunum belli, ben NVIDIA Optimus'u kapatmak istiyorum. Fakat nasıl yapacağım bilmiyorum. Kapatmak mümkün müdür? Mümkün ise nasıl kapatılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dual Channel RAM takarak ekran kartınızın çoğu oyunda yük altına gimesini sağlamak dışında hayır, Razer laptoplar dışında bu özelliği sunan firma görmedim. Harici bir monitör alabilirsiniz o da bir çözüm olabilir.

Dual Channel RAM takarak ekran kartınızın çoğu oyunda yük altına gimesini sağlamak dışında hayır, Razer laptoplar dışında bu özelliği sunan firma görmedim. Harici bir monitör alabilirsiniz o da bir çözüm olabilir.

Herhangi bir driver gibi şeylerle kapatılamıyor herhalde.

Görüntü çıkışları direkt olarak harici ekran kartına bağlıysa monitörden görüntü alarak Optimus sistemini devre dışı bırakabilirsiniz. Kendi ekranı üzerinde kapatmak istiyorsanız MUX Switch olmalı cihazınızda.

Görüntü çıkışları direkt olarak harici ekran kartına bağlıysa monitörden görüntü alarak optimus sistemini devre dışı bırakabilirsiniz. Kendi ekranı üzerinde kapatmak istiyorsanız MUX Switch olmalı cihazınızda.

Casper Excalibur g850.7700-B5G0X MUX Switch var mıdır peki.

Yeni konular

Geri
Yukarı