Çözüldü NVIDIA Oyun Filtresinde Sadece Keskinleştirme Gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

b1gb4ng

Decapat
Dostlar, oyun filtresini açtığımda sadece Görüntü Keskinleştirme ayarı çıkıyor onun haricinde renk ayarı vs. hiçbiri gözükmüyor. Bunun çözümü nedir?

Çözüm
Bazı oyunlar üçüncü parti yazılımı devre dışı bıraktığı için nvidia oyun filtresi de devre dışı kalmış.Bende oyun filtresi çubuğu sol tarafta açılıyor fakat renk ayarları gözükmüyordu.Ben CS:GO için arıyordum youtubedan videolu çözümü ile birlikte çözdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bazı oyunlar üçüncü parti yazılımı devre dışı bıraktığı için nvidia oyun filtresi de devre dışı kalmış.Bende oyun filtresi çubuğu sol tarafta açılıyor fakat renk ayarları gözükmüyordu.Ben CS:GO için arıyordum youtubedan videolu çözümü ile birlikte çözdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Bende işe yaramadı, hala sadece çözünürlük gözüküyor. Bu arada oyun COD warzone 2.0

Bazı oyunlar üçüncü parti yazılımı devre dışı bıraktığı için NVIDIA oyun filtresi de devre dışı kalmış. Bende oyun filtresi çubuğu sol tarafta açılıyor fakat renk ayarları gözükmüyordu. Ben CS:GO için arıyordum YouTube'dan videolu çözümü ile birlikte çözdüm.

CS de yaptım işe yaradı Valorant'ta nasıl yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı