Nvıdıa Quadro ekran kartı hangi amaçla kullanılıyor?

Bu kartları "GTX"serisiyle karşılaştırdığımızda ne gibi farklılıklar söz konusu ?

Quadro G-sync II diye bir kart buldum o ne işe yarıyor? Türkçe tabanlı kaynak bulamadım.
Serverler, grafik tasarımcılar, modelleme falan filan oyun da oynatır o ekran kartları ama verdiğin paraya değmez aşırı pahalıdırlar.

Serverler, grafik tasarımcılar, modelleme falan filan oyun da oynatır o ekran kartları ama verdiğin paraya değmez aşırı pahalıdırlar.
Bunu neye göre söylüyorsunuz? Paralel işlem yapan birine veya grafik işiyle uğraşan birine MSİ Gaming serisinden bir kart önermeyi mi düşünüyorsunuz?

Bunu neye göre söylüyorsunuz? Paralel işlem yapan birine veya grafik işiyle uğraşan birine MSİ Gaming serisinden bir kart önermeyi mi düşünüyorsunuz?
Arkadaş Quardo kartlarının ne için kullanıldığını sormuş bende ne amaçla kullanıldığını yazdım. Ve bazı firmalar özellikle küçük olanlar bu tarz Quadro kartların verilen parayı hak etmediğini düşünüyor bu sebeple de normal kartlara yönelenenler de var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı