NVIDIA Shadow Play bozuk görüntü hatası

MertAkar

Hectopat
Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var kayıt alırken kliplerde ekran bozuk gösteriyor fotoğraftaki gibi çözümünü bilen var mı?

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-29_103030945.png
    resim_2024-02-29_103030945.png
    127,3 KB · Görüntüleme: 21
Ne zamandır var bu sorun hocam bilginiz var mı 3 gün önce olmaya başladı format attım sıfırdan her şeyi gene aynı sorun.

Hocam aynı 3 gün önce oyun da kayıt aldım 20-30dk bir çıktım siyah ekran ust taraflar falan var goruntude attıgınız gibi bozuk ekran kartı gibi oluyor. NVIDIA App indirmiştim ondan oldugunu dusundum sildim GeForce Experience indirdim yine aynı.

Hocam aynı 3 gün önce oyun da kayıt aldım 20-30dk bir çıktım siyah ekran ust taraflar falan var goruntude attıgınız gibi bozuk ekran kartı gibi oluyor. NVIDIA App indirmiştim ondan oldugunu dusundum sildim GeForce Experience indirdim yine aynı.

Ne yazık ki bende NVIDIA App indirmiştim denemek için indirdikten sonra oldu format çözüm değil sanırım.

Eskiden yasamıs bir kisi gordum eski bir sürümünü yüklemiş ve düzelmiş ama nasıl yapılır bilmiyorum. (2015 yılında ki bir forum sitesinde)

Denemekten çare gelmez.

Eskiden yasamıs bir kisi gordum eski bir sürümünü yüklemiş ve düzelmiş ama nasıl yapılır bilmiyorum. (2015 yılında ki bir forum sitesinde)

Dostum merhaba tekrardan ben eski bir driver kurdum ama sorun gene çözülmedi sende durumlar neler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı