Nvidia ShadowPlay 60 FPS Video Kayıt Sorunu

Mushfig

Hectopat
Daha fazla  
Eskiden ShadowPlay ile çektiğim videolar tam olarak 60 FPS yağ gibi akıyordu. Ama şimdi Geforce Experience'den 60 FPS ayarlamama rağmen videoyu çekiyorum ama eski o akıcılık yok. FPS 60 kare diyor ama 30'lardaymış gibi bir gözüküyor. Eski videolarla karşılaştırdım, bu 60 FPS değil. Lütfen nasıl yapabilirim yağ gibi akması için? Bilen varsa Allah için bilgisini eksik etmesin.

366301

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalite ayarı durumu değiştirdimi? Medium High ön tanımlı ayarlarda durum nasıl?
Darboğaz oluşuyor ise video karesi aynı olsada içerik düşük hızda çıkıyor idi.

Kalite ayarı durumu değiştirdimi? Medium High ön tanımlı ayarlarda durum nasıl?
Darboğaz oluşuyor ise video karesi aynı olsada içerik düşük hızda çıkıyor idi.
Aynen abi kare aynı olsada içerik 30fps. Abi medium high orta hepsinde bir-bir video çekib kontrol etdim olmadı. bak şimdi iki lik koyucam buraya görüceksin. eskiden buprogram SSD-ye kayıtlı idi şimdi hard disc-te problem bu olabilirmi?
  1. şimdiki hali. Böyle 60 fps olmaz
    Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
    Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
  2. buda eskisi. Bak abi böyleydi eskiden yağ gibi
    Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
    Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fark gözle görülür derecede :((

Son düzenleme:
Evet belli oluyor bende gözüme güveniyorum FPS ölçümünde :) sabit diske kayıt yapmıştım ben FHD 60fps ve 1.5K ile üstesinden gelmişti. Acaba sende Yarı Uyarlamalı VSYNC açık olabilirmi. Monitor 60 Hz ise oyun 30 kare sabitleniyor. Kontrol panelinde profilleri kontrol edip sıfırla istersen. Birde darbogazmı var diye FPSMON overlay uygulaması ile işlemci ve gpu takibi yapabilirsin.

Evet belli oluyor bende gözüme güveniyorum FPS ölçümünde :) sabit diske kayıt yapmıştım ben FHD 60fps ve 1.5K ile üstesinden gelmişti. Acaba sende Yarı Uyarlamalı VSYNC açık olabilirmi. Monitor 60 Hz ise oyun 30 kare sabitleniyor. Kontrol panelinde profilleri kontrol edip sıfırla istersen. Birde darbogazmı var diye FPSMON overlay uygulaması ile işlemci ve gpu takibi yapabilirsin.
Yanıtladığın için teşekkür ederim abi :) Kimse yardım etmedi :( monitör 144hz oyun vsync kapatınca 200-lere falan çıkıyor. vsync açtım kapadım nerdeyse her türlü denedim olmadı. Hep 30fps gibi gözüküyor. Darboğaz100/100 yok. 2 kes format attım bunun için ama olmadı :( Kontrol panel hangisi abi? Nvidia-nınmı?

Yanıtladığın için teşekkür ederim abi :) Kimse yardım etmedi :( monitör 144hz oyun vsync kapatınca 200-lere falan çıkıyor. vsync açtım kapadım nerdeyse her türlü denedim olmadı. Hep 30fps gibi gözüküyor. Darboğaz100/100 yok. 2 kes format attım bunun için ama olmadı :( Kontrol panel hangisi abi? Nvidia-nınmı?
kardeşim durumu gördüm
oyuunu 60 fps de oynayıp o şekilde kayıt etmen gerekiyor teşekkür etmene gerek yok

Yeni konular

Geri
Yukarı