Nvidia ShadowPlay Otomatik Kayıt Etme Sorunu

ukoksal97

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
MSI GTX1060 6 GB ekran kartım var. Önceden PUBG oynarken kill aldığımda falan kayıt yapar ve daha sonra kayıt edip etmememek istediğimi sorardı. Artık sormuyor otomatik kaydediyor. Baya araştırma yaptım fakat bu ayarı nereden açıp veya kapatabileceğimi bulamadım. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O bölümde tüm ayarlara baktım fakat göremedim açıp veya kapatabileceğim bir yer @AtsızBJK
1.jpg

2.jpg

3.jpg

Gösterdiğiniz ayar istediğim vakit kayıt yapmamı sağlayan bir ayar benim istediğim pubg de kill aldığımızda otomatik kayıt yapan bir highlights özelliği var ve bu oyun sonu kaydetmek istediğimi istemediğimi soruyordu ama artık sormuyor otomatik olarak kaydediyor onu nasıl düzeltebilirim? @AtsızBJK

Gösterdiğiniz ayar istediğim vakit kayıt yapmamı sağlayan bir ayar benim istediğim pubg de kill aldığımızda otomatik kayıt yapan bir highlights özelliği var ve bu oyun sonu kaydetmek istediğimi istemediğimi soruyordu ama artık sormuyor otomatik olarak kaydediyor onu nasıl düzeltebilirim? @AtsızBJK
Bildirimleri açarak...

Merhabalar Bende Şöyle Bir Sorun Var Vidioları YouTuba Yüklüyorum Vidio Kenarları Siyah Çözemedim Yardımcı Olursanız Sevinirim..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunum Böyle Tam Ekran Yapınca Kenarlar Siyah Oluyor

Merhabalar Bende Şöyle Bir Sorun Var Vidioları YouTuba Yüklüyorum Vidio Kenarları Siyah Çözemedim Yardımcı Olursanız Sevinirim..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunum Böyle Tam Ekran Yapınca Kenarlar Siyah Oluyor
oyun çözünürlüğü ile monitör veya ekran çözünürlüğün farklı olabilir.

Geri
Yukarı