NVIDIA Sürücü Klasörünü Silmek Sorun Çıkarır mı?

BuzzyGamer

Kilopat
Daha fazla  
Geçen gün bilgisayarıma format atmıştım. Bu yüzden ekran kartımın sürücüsünü kurmam gerekti ve kendi sitesinden uygun sürücüyü bulup kurdum. Fakat Yerel Disk C'de NVIDIA klasörü diye bir klasör aklımı karıştırdı. Sürücüyle ilgili bir klasör olduğunu biliyorum fakat sürücünün dosyalarını mı barındırıyor? Yoksa sürücünün kurulum dosyalarını mı barındırıyor? Emin olamadım. Bilgisayarın depolama alanı büyük olmadığından dolayı 431 MB bana büyük geliyor. Bu yüzden eğer o klasör sadece sürücünün kurulum dosyalarını barındırıyorsa bilgisayarda gereksiz yere alan kaplamasın diye silmek istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bahsettiğim klasörü resimde görebilirsiniz.
020.png

021.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının kurulum dosyaları lütfen silme eğer o dosyaları silersen makinan ekran kartını görmeyecektir. yeniden kurman gerekir.

O klasörü silmende bir sakınca yok. Geforce.com üzerinden indirdiğiniz kurulum dosyası ilk olarak içindeki dosyaları C:\nVidia dizinine çıkartıyor. Daha sonra kuruluma buradan devam ediyor. Boşuna yer kaplamaması için güvenle silinebilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı