Nvidia sürücü kurulumunda Windows sürüm hatası

Ruhadam

Decapat
Birkaç ay araştırmayla bir şekilde kendime bir oyun bilgisayarı topladım.
Bu akşam parçalarını topladığım bilgisayarcı (kasap) montajını yaptıktan sonra kendince bir şeyler kurduğunu söyledi ama birçok kurulması gereken programlarım var. Daha önce hiç kurmadığım için bilgim de yetersiz.
Windows 10 64 sistemim var. (Emin değilim)
Bu sistem için güncelleştirme indirmeye çalıştığımda sürekli bu şekilde hatalar alıyorum, bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bana her yazılanı bana her söylenini yapsaydım bu bilgisayar tost makinası olurdu. Benim güzel kardeşim yardım etmek istiyorsan adam gibi ben anlıyorum derdin bu de 250 lira para verdim bir tane zeki çıkıp yapamadı. Kendi işimi dün geceden beri kendim yapmaya çalışıyorum. 500 farklı adamdan 500 farklı fikir çıktı ben bilgisine güvenebileceğim birisini arıyorum, anlatabildim mi ?

O zaman sen oyalanmaya devam et :) Bu gidişle daha çok para kaptırırsın.
Mesela şu anda son driver güncellemesini yaparken bilgisayar yeniden başlatacanı söyledi. Daha sonra güncelleştirmelerini denetlendiğini söyledi ve birkaç kez yeniden başlatılacaktır dedi. Seri bir şekilde yaklaşık 100 defa reset attı. Hala açılmasını bekliyorum, bir fikrin var mı hocam?

100 defa reset atmaz. Sen attıysan orası ayrı.
100 az söylemişim kendi kendine vallahi billahi 500 kere reset atıp durdu ben kapatıp tekrar açtım şimdi. 100 defa atmaz cümlesi doğru değil 100 defa attığını ben hiç görmedim duymadım BİLMİYORUM. Cümlesi daha doğru olacaktır çünkü attı ve sen bunu bilmiyorsun.

Windows kullanmayı bilmiyorum burası doğru fakat neden yalan yanlış şeyler söyleyerek kendi ayağıma sıkayım ? Ben işimi halletmek istiyorum öyle görünüyor ki sizde yardımcı olmak istiyorsunuz yardım etmeye samimi bir şekilde niyetliyseniz ben sizinle an be an yaptıklarımı ve geri dönüşleri bildiririm hatta isterseniz buyrun evime davet edeyim kendiniz görün ve yapın bende size bir çay ısmarlarım yemek ısmarlarım... Şuan da en güncel olarak şu durumdayım:
Windows kullanmayı bilmiyorum burası doğru fakat neden yalan yanlış şeyler söyleyerek kendi ayağıma sıkayım ? Ben işimi halletmek istiyorum öyle görünüyor ki sizde yardımcı olmak istiyorsunuz yardım etmeye samimi bir şekilde niyetliyseniz ben sizinle an be an yaptıklarımı ve geri dönüşleri bildiririm hatta isterseniz buyrun evime davet edeyim kendiniz görün ve yapın bende size bir çay ısmarlarım yemek ısmarlarım... Şuan da en güncel olarak şu durumdayım:

Dosya Ekleri

• Adsız2.png
    Adsız2.png
    57,5 KB · Görüntüleme: 36
Siz Windows'u daha güncelleyememişsiniz ki. O şekilde güncelleyemiyorsanız bu rehberi izleyip yedek aldıktan sonra format atın:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı