Çözüldü NVIDIA Sürücüleri Yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

realdgnc

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,

NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti ekran kartım var. Geçtiğimiz günlerde GeForce Experience üzerinden 461.40 sürüm numaralı sürücü güncellemesi bildirimi geldi ve indirip kur dedim fakat hata aldığım için kuramadım.

Ben de DDU ile sürücüyü kaldırıp son sürümü manuel olarak kurmak istedim fakat ne sürücü ne de GeForce Experience'ın setup dosyası açılmıyor. Sürücü paketi dışa aktarıldıktan sonra kapanıyor, GeForce Experience'da ise yükleme ekranından sonra kapanıyor. (hata görüntülerini aşağı ekliyorum)

Denediğim bazı yöntemler şöyle:
-Farklı birçok programın setup dosyasını kurmayı denedim ve sorunsuz bir şekilde kuruldu.
-Eksi sürüm sürücü ve GeForce Experience'ı kurmayı denedim, onlarda da aynısı oldu.
-Aygıt yöneticisi üzerinden sürücü güncelle dedim fakat oradan da kurulmadı.

Windows'un;
SFC/SCANNOW
DISM.exe /online /cleanup-image /scanhealth
DISM.exe /online /cleanup-image /restorehealth
Kodlarını denedim ve sistemi yeniden başlattım fakat sorun düzelmedi.

Konu hakkında bilgisi veya fikri olan varsa yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler.
Sorunu kendi imkanlarım ile çözdüm.

Çözüm şu şekilde;

kayıt defterinde " HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options " yolunu izleyin, setup.exe alt sekmesine gelin, iobit ile alakalı bir değer olacak onu silin.

Sorun bende bu şekilde düzeldi.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 37
  • 2.png
    2.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 45
Hocam siteden manual yükleyin, GeForce Experience arada böyle sorun çıkartıyor kendi NVIDIA GeForce 820M kartımı güncellerken de aynı hatayı aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı