NVIDIA sürücüsü Windows ile uyumlu değildir

fatih1452

Centipat
Makaleler
1
DDU üzerinden sildim. Geri yüklemek istiyorum, böyle bir hata veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Özelliklerde resimde var.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    289 KB · Görüntüleme: 59
  • Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    282 KB · Görüntüleme: 44
  • Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    283,7 KB · Görüntüleme: 73
  • fdfsffs.PNG
    fdfsffs.PNG
    43,1 KB · Görüntüleme: 44
İşe yarar mı emin değilim ama gelişmiş başlangıçtan sürücü imzasını devre dışı bırakıp öyle deneyebilirsin.

Nasıl yani anlamadım?
GeForce Experience ile kurmayı deneyin.

Ya benim sürücülerde sorun var. Bir arkadaş link verdi ondan indir diye o da bu hatayı veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim Laptop'umda GT 720M modeli var, formattan sonra bende aynı hatayı alıyordum. İnternete driver'ı ekran kartımın adıyla yazdım ve uygun driver'ı oradan buldum (GT 720M latest driver gibi).

Nasıl yani anlamadım.

Ya benim sürücülerde sorun var. Bir arkadaş link verdi ondan indir diye oda bu hatayı veriyor.
Dediğim gibi GeForce Experience kurun oradan indirip yüklemeyi deneyin.

Ekran kartınız büyük ihtimalle Fermi mimarili. Hatta GeForce 820M, GeForce 710M'in isim değiştirilmiş hali. 710M'in sadece Fermi sürümü mevcutken 820M'in Fermi ve Kepler sürümleri mevcut. 397.31 ve sonrası Kepler sürümler düşünülerek yayınlanmış. Fermi sürüm için kurmanız gereken sürüm 391.35.

391.35 sürücüsünü yüklemeyi deneyin;

Ekran kartınız büyük ihtimalle fermi mimarili. Hatta GeForce 820M, GeForce 710M'in isim değiştirilmiş hali. 710M'in sadece fermi sürümü mevcutken 820M'in fermi ve kepler sürümleri mevcut. 397.31 ve sonrası kepler sürümler düşünülerek yayınlanmış. Fermi sürüm için kurmanız gereken sürüm 391.35.

391.35 sürücüsünü yüklemeyi deneyin;

Verdiğin Türkçe değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı