Çözüldü "Bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir." Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Norby

Decapat
Merhaba RTX 2070 Super ekran kartlı bir sistem topladım. Windows'u kurduktan sonra sürücüleri indirmeye başladım fakat "Bu NVIDIA grafik sürücüsü, Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir." hatası aldım. Windows'umu güncelledim fakat son sürüme geçmedi. GeForce Experience ekran kartımı görmüyor ve aygıt yöneticisine girdiğimde de ekran kartımı göremiyorum.

nvidia grafik.PNG

Çözüm
Hocam yine yükseltmeye çalışıyorsunuz format atmanız lazım diyorum ben, hani bilgisayar açıldığı esnada (ana kartınızın modeline bağlı olarak değişir) bir tuşa basarsınız ya sürekli sonra gelen ekranda flash belleği seçip kurma olarak yaparsınız hani.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video size daha yardımcı olur ilk attığım linkten ISO olarak indirin güncel sürümü daha sonra şimdi attığım videodan izleyerek yapın.
Ekran kartı kablosunu doğru taktığına emin misin?
Evet eminim. Heşrey olması gerektiği gibi, sadece yazılımda hata alıyorum.
Kurduğunuz sürücü güncel değil, güncel sürücü 451.48 ve 24 Haziran tarihinde güncellendi.
Bir de bunu deneyin.
Üç tane sürücü denedim, sitesinden dediğiniz sürümü, eski sürücü ve bir yane daha sürücü denedim. Ama olmadı.

Sorununu bu link düzeltebilir. Bende de olmuştu yukarıda ki linkteki işlemleri uygulayarak düzelmişti.

Sorununu bu link düzeltebilir. Bende de olmuştu yukarıda ki linkteki işlemleri uygulayarak düzelmişti.
DDU ile kaldıracak microsoft görüntü bağdaştırıcısı harici bir ekran kartı gözükmüyor.

Üç tane sürücü denedim, sitesinden dediğiniz sürümü, eski sürücü ve bir tane daha sürücü denedim. Ama olmadı.
Aygıt Yöneticisi üzerinden güncelleyebiliyor musunuz? Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı cihazını.
Windows'umu güncelledim fakat son sürüme geçmedi.
Hangi sürümü kullanıyorsunuz?

Aygıt Yöneticisi üzerinden güncelleyebiliyor musunuz? Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı cihazını.

Hangi sürümü kullanıyorsunuz?
Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısını güncelleyemiyorum. En güncel sürümde diyor.

1594128895458.png

Windows update assistant indirip güncelleme yapınız büyük ihtimalle sorunun düzelecektir
Bu şekilde bir hata aldım.
1594131609575.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı