Nvidia Titan Z’nin Fiyatını Kırdı Ve AMD’den Cevap Gecikmedi

• Konuyu başlatan Simo Hayha
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 3B
Gtx660 kısa dönem önce en kral f/p kartlarından biriydi. En az 2 senesi var o kartın.
Geçen sene aldım zaten, bir süre sonra Sli yaparım düşüncesi ile ve bir süre sonra öğrendiğim kadarıyla sistemime Sli için sadece 2. ekran kartı lazım. Geri kalan donanım destekliyor.

O kartın ultrada açamayacağı çok az oyun var.

Ya metro'yu biraz oynadım da beni de sarmadı. O tip oyunlar pek sarmıyor beni. Crysis'a da oldum olası ısınamadım.

Mausu döndürse 10 saniye sonra gelir heralde.

Oyun Orjinal olmadığından da kaynaklanıyor olabilir belki ama gerçekten tuhaf bir durumdu Ama Crysis 3 30 Fps altına inmediğini görünce Ultra ayarlarda gerçekten sevindim Zaten Nvidia'nın yanında verdiği destekler olsun beni çok memnun etti.

Mausu döndürse 10 saniye sonra gelir heralde.
Evet onun gibi birşeydi

Orjinal olsa da bir şey fark etmez.
Hocam Tomb Raider oynuyorum en yüksek ayarlarda gerçekten çok mükemmel grafikler, Far Cry 3 oynadım gene çok güzel grafiklerdi birde bunları 45 Fps'nin atlına düşmeden oynayınca tadından yenmiyor Düşündükçe oynayasım geliyor tekrar.

Sen birde düşün o oyunları benim SPARKLE GT440 la oynuyorsunAma benim hiç oynayasım gelmiyor oyunları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…