Çözüldü NVIDIA yazılım kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Senqmote

Hectopat
Yer
Bilgisayar Başı
Daha fazla  
DDU ile her şeyi kaldırdım ardından kartımın sürücülerini indirdim kuruluma başladım gelişmiş seçenek temiz kurulum gibi.

Ekran görüntüsü 2022-11-18 145617.png

Ekran görüntüsü 2022-11-18 145634.png

Ekran görüntüsü 2022-11-18 145742.png

Bu hatayı alıyorum sebebi nedir DDU ile silmeden önce de aynı sorun var dı.

Çözüm
Güvenli modda DDU ile silip bilgisayar yeniden başladıktan sonra direk sürücüyümü kurdunuz.
Windows güncelleştirmenizi ve internetinizi kapattınız mı?

Güvenli modu kullanırken internetim kapalı değildi ama güvenli modun ağ modu kapalı idi.

Hatayı çözmüş bulunmaktayım çözemeyenler için paylaşıyorum umarım yardımcı olur.
Format atmak üzereyken keşfettim.

Ekran görüntüsü 2022-11-19 033531.png

Ekran görüntüsü 2022-11-19 033531.png

Bu siteye giriyoruz sonra hemen güncelleştire tıklıyoruz ve adımları izliyoruz çözülüyor.

Bu da link.
Kurmaya çalıştığınız sürüm çok eski, belki şu an bilgisayarınızda olan sürümle aynı sürümü kurmaya çalışıyor olabilirsiniz. Bu sürüm Windows Update tarafından otomatik kurulan NVIDIA sürümü diye biliyorum. Son sürücüyü temiz kurulum kısmını tikli yaparak kurmayı dener misiniz?

Ekran kartınız nedir?

ASUS ROG STRIX RTX3060 Gaming OC 12 GB.

Hocam kartınızda bir problem var eski sürücüleri deneyebilir misiniz?

Hocam ne tür bir sıkıntı 1 aydır Experience kurulmuyor tek yaptığım kasayı temizlemek termal macun yeniledim ve ekran kartını çıkarıp taktım onu da aygıt yöneticisinde sistem değişkliğini tara ile kontrolünü yaptım.

Kurmaya çalıştığınız sürüm çok eski, belki şu an bilgisayarınızda olan sürümle aynı sürümü kurmaya çalışıyor olabilirsiniz. Bu sürüm Windows Update tarafından otomatik kurulan NVIDIA sürümü diye biliyorum. Son sürücüyü temiz kurulum kısmını tikli yaparak kurmayı dener misiniz?

Kendi sitesinde parça modelini girip buldurmuştum sizin dediğiniz gibi nasıl yapacağız.

Direkt GeForce Experience programını kurup deneyebilir misiniz?

Ekran görüntüsü 2022-11-18 151810.png

Bu hatayı aldım.

DDU ile her şeyi kaldırdım ardından kartımın sürücülerini indirdim kuruluma başladım gelişmiş seçenek temiz kurulum gibi.

Eki Görüntüle 1576676

Eki Görüntüle 1576677

Eki Görüntüle 1576679

Bu hatayı alıyorum sebebi nedir DDU ile silmeden önce de aynı sorun var dı.

Yeni konular

Geri
Yukarı