nVidia’nın En Güçlü 10 Grafik İşlemcisi

Ekran kartını biraz geç alacak olmasam, sizle hevesle kapışırdım. Sistem 1 aya hazır. Ekran kartı gecikecek :cry:. 4790k+Maximus VII Hero! :p
Sıkıntı yok, bekleriz.:D Bu kartları en az 3 sene daha kullanacağım düşüncesindeyim.

@EmperorsChampion, 780Ti Titanı çok rahat bir şekilde geçiyor.:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burda Gtx 780 vs TITAN Crysis 3 1440p karşılaştırması var. TITAN ortalama 2 FPS farkla önde gidiyor. Bence er36po işlemci farkından 5-6 FPS daha fazla FPS alacaktır diye düşünüyorum. Sonuçları testlerde göreceğiz. :D
Bakalım çok heyecanlı olacak. Büyük ihtimalle işlemci vs farkından yenileceğim ama olsun. İşlemci tahminimce oyuna göre 10 FPS'ye kadar farklılık gösterebilir. Fakat benim amacım merakımı gidermek. Özellikle testi @er36po abi ile beraber yapacağımızdan dolayı daha mutluluk verici. :) Bu arada 1080P'de yapacağınız değil mi testleri? Çünkü bende 2K monitör falan yok. Ancak DSR ile olursa olur. :D

@er36po @Adion çok heyecanlı olacak. :D
untitled-14.png

untitled-12.png

untitled-3.png

untitled-2.png

graph-06.png

bf4_5760_1080.gif

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı