NVIDIA'nın yayınladığı DLSS 2 videosunda ne amaçlanıyor olabilir?

InfluxAlp

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
SanDisk SSD PLUS 240GB/ WDC WD10EARX-00PASB0
NVIDIA GeForce GTX 970
MSI H110M PRO-VD PLUS
INTEL İ3-7100
16 GB RAM
Meslek
Junior Developer
Evet arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi yaklaşık 6 saat önce NVIDIA DLSS 2'ye dair bir video paylaştı. Videoda DLSS 2'nin neredeyse frame generation gibi çok fazla FPS arttırdığı gözüküyor. Normalde DLSS 2 bu kadar FPS artışı sağlamıyor. Ocağın 24'ünde yayınlanacağı söyleniyor, sizce bu NVIDIA'nın AMD FSR 3.0'a karşı çıkartacağı bir teknoloji olabilir mi? Eski ekran kartlarına 2000 ve 3000 serisine özel bir güncelleme olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam 8GB RTX 4060 alacaktım foruma baktığım iyi oldu 12GB RTX3060 çakar yoluma devam ederim hem uygun olur hem VRAM fazla yaptıkları hatadan döndüler.

And later this month, enshrouded and Tekken 8 launch with day-One Support for DLSS 2.

Bu oyun DLSS2'den yararlanacakmış Tekken 8 ile bunu haber veriyor herhangi bir şey değil oyunu daha iyi optimize etmişler.

Oyunu merak edenler

Oyunun reklamı yapılmış kısacası DLSS2 ile ilgili bir gelişme yok erken erişim oyunu adamlarla daha iyi optimize sağlamışlardır onu da reklam yapmış.

TechPowerUp'ta okumuştum 1 hafta oluyor.

Hocam ortada bir şey yok. Yazıyı görsem bakardım 1 haftalık makale olsa bulamayız şimdi ama
Bu arkadaşın yolladığı videonun olayı yeni çıkacak erken erişim oyununun tanıtımı oyun 24 Ocakta erken erişime açılacak ve DLSS 2'nin gücünden yararlanacak diyor yani optimize edilmiş. Kısacası DLSS2 ile ilgili bir gelişme yok şu an için. Yanlış anlaşılma olmasın.

Bu arada keşke öyle bir şeyler yapsalar ama benim bildiğim NVIDIA yapmaz. Bu adamlar modu engellemesinler de ona şükür.

Yeni konular

Geri
Yukarı