NVIDIA'nın yeni serisi 4000'ler hakkında son gelişmeler nedir?

bonjour

Kilopat
Daha fazla  
Biraz araştırdım da net bilgiler yok, yeri seri NVIDIA ekran kartları ile ilgili güncel bilgiler ne durumda diye bir de size sormak istedim.

Alamadıktan sonra 8000 serisi çıksa ne yazar peh..

RTX 4000 serisi çıksın forumdaki çoğu konu; 2.el RTX 3070ti kaç para eder, 3060 kaç eder, 3060 ti satıp 4060 alayım mı, 3090 satıp 4090 a geçilir mi. Millette en son çıkanı alma hastalığı var. İhtiyacı olmasa da elindeki her ihtiyacı görse de bunları düşünüyor ya da yapıyor. Kimse elindekinin, sahip olduğunun kıymetini bilmiyor bu her şey için geçerli tabi.

RTX 4000 serisi çıksın forumdaki çoğu konu; 2.el RTX 3070ti kaç para eder, 3060 kaç eder, 3060 ti satıp 4060 alayım mı, 3090 satıp 4090 a geçilir mi. Millette en son çıkanı alma hastalığı var. İhtiyacı olmasa da elindeki her ihtiyacı görse de bunları düşünüyor ya da yapıyor. Kimse elindekinin, sahip olduğunun kıymetini bilmiyor bu her şey için geçerli tabi.
Avrupa’daki insanlar bile neyi alması gerektiğini bilenler var, bence bunun sebebi fakir zengin uçurumundan kaynaklı. Elin Hans'ı, Coni'si için teknoloji lüks bir şey olmadığından şunu alsam yeter diyip cüzi bir miktar ödeyebiliyor, ama bizim milletimizde bir hırs ve açgözlülük olduğundan, tıpkı son model iPhone almaya çalışan asgari ücretli gibi, hava atmak ve saçma sapan bir ego kasmak uğruna hemen her şeyde en son şeyi almaya çalışıyor, millet amacını bilmeyince gelsin böyle sorunlar...

Sorun son çıkanı almak değil ki, aldıktan sonra yenisini almak mümkün olmadığından iyi bir şey alma ihtiyacı. 3000 serisi taaa ne zaman çıktı halen alabilmiş değilim. En son 2000 serisine geçmeye hevesli olduğumu hatırlıyorum. 3 yıldır eklen kartı alacağım işl 😹

Geri
Yukarı