Çözüldü Nvlddmkm görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Meslek
İÇ MİMAR
Merhaba arkadaşlar "nvlddmkm görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu." sürekli olarak bu hatayı alıyorum. Sadece oyun oynarken oluyor ekran donuyor bilginiz varsa paylaşır mısınız? Eski driver ı yükledim çare olmadı.
DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip yükledim yine düzelmedi.

XMP açınca orada değerler görünmesi lazım. Oradan enterlayıp bir düşük değer seçin.
XMP açınca orada değerler görünmesi lazım. Oradan enterlayıp bir düşük değer seçin.

Tamamdır hocam sağ olun 3600 MHz'te kullanacağım artık yapacak bir şey yok daha G.Skill'den RAM almam.

Tamamdır hocam sağ olun 3600 MHz'te kullanacağım artık yapacak bir şey yok daha G.Skill'den RAM almam.
G.Skill ile bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. İşlemciyi çok yük altına sokuyor bu frekans.

G.Skill ile bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. İşlemciyi çok yük altına sokuyor bu frekans.
Merhabalar Recep Bey ben de yeni RTX 2060 var garantiye yolladım fakat temiz olduğunu söyleyip geri yolladılar kullandığım 2x8 3000mhz xpg rame sahibim yüksek grafik isteyen oyunlarda örn pubg uzun süre oynayışta 30 dk gibi ama kimi zaman 15 10 dakika içinde oyundan atıyor ve bende de nvlddmkm 14 hatası var olay görüntüleyicisinden baktığımda aynı zamanda oyundayken grafik karıncalanmaları olsun çok anlık milsaniyelik siyah, yeşil karıncalanmalar oluyor sorunum ram de mi acaba?

Geri
Yukarı