Nympea ve ekibinin yaptıkları

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kızı zaten sevmiyordum. Videoyu izlerseniz bana hak vereceksiniz. Jahrein'in izlemesi gereken bir video.

Bu gece 3'te yayın kesitlerinde baktım. Nympea her şeyi kanıtsız bir şekilde anlattı. Ve video yapacağının doğru olacağını söyledi. Jahrein Videoyu zaten izledi hocam bu gece. Bulursam videosunu koyarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Böyle şeylerle neden vakit kaybediyorsunuz ki?
Olay vakit kaybetmek değil. Olayın içinde zihinsel veya herhangi bir konuda engeli bulunan insanlara ciddi ve psikolojisini veya engelini çok çok ciddi oranda etkileyecek zorbalıklar, Sahte ihbarlar, sponsor dolandırılıcığı, sözde ekipteki kişilere isteğini dışında tehdit yoluyla kulak pisliği yalatmak gibi iğrenç şeyler yaptırılıyor. Engeli veya psikolojik sorunları yüzünden ilaç kullanan veya psikolojik destek alan bireylerin engelini, hastalığını psikolojik durumunu kötü yolda tetikleyen durumlar. Öyle bir durumun içindeler ki aileleriyle, polisle hatta kendisiyle tehdit ediliyorlar. %80 engelli bir bireyin engelinin bu derece yüksek olduğunu bile bile zorla tehditle yayınlara çıkartıp alay konusu ediyor ve gelecek linc'i göze alamadığı için kişiden engelini gizlemesini istiyor. Bunların başı yayıncıda çekemediği veya ekibinden çıkmak isteyen kurtulmak isteyen kişilere saldırıyor bu bahsettiğim sözlü bir saldırı değil evine bomba ihbarı yapmak gibi şeyler. Olay vakit kaybetmek değil bu baş zorba yayıncı kendine zorbalık yoluyla yönetim kurmuş ve insanları kandırıp tehdit edip kendi amelleri için kullanıyor. Bu yapılan istismardır bu yapılan zorbalıktır bu yapılan kişinin özgürlüğüne göz dikmektir bu yapılan tacizdir bu yapılan bireyin psikolojik durumunu veya engelini daha kötü hale getirmektir ve bu yapılan engellenmelidir. Bir sosyal medya platformunda ise bunu engellemenin en etkili yolu bu haberi duyan sosyal medya veya bu tür platformları kullanan kullanıcılardır.

Olay vakit kaybetmek değil. Olayın içinde zihinsel veya herhangi bir konuda engeli bulunan insanlara ciddi ve psikolojisini veya engelini çok çok ciddi oranda etkileyecek zorbalıklar, Sahte ihbarlar, sponsor dolandırılıcığı, sözde ekipteki kişilere isteğini dışında tehdit yoluyla kulak pisliği yalatmak gibi iğrenç şeyler yaptırılıyor. Engeli veya psikolojik sorunları yüzünden ilaç kullanan veya psikolojik destek alan bireylerin engelini, hastalığını psikolojik durumunu kötü yolda tetikleyen durumlar. Öyle bir durumun içindeler ki aileleriyle, polisle hatta kendisiyle tehdit ediliyorlar. %80 engelli bir bireyin engelinin bu derece yüksek olduğunu bile bile zorla tehditle yayınlara çıkartıp alay konusu ediyor ve gelecek linc'i göze alamadığı için kişiden engelini gizlemesini istiyor. Bunların başı yayıncıda çekemediği veya ekibinden çıkmak isteyen kurtulmak isteyen kişilere saldırıyor bu bahsettiğim sözlü bir saldırı değil evine bomba ihbarı yapmak gibi şeyler. Olay vakit kaybetmek değil bu baş zorba yayıncı kendine zorbalık yoluyla yönetim kurmuş ve insanları kandırıp tehdit edip kendi amelleri için kullanıyor. Bu yapılan istismardır bu yapılan zorbalıktır bu yapılan kişinin özgürlüğüne göz dikmektir bu yapılan tacizdir bu yapılan bireyin psikolojik durumunu veya engelini daha kötü hale getirmektir ve bu yapılan engellenmelidir. Bir sosyal medya platformunda ise bunu engellemenin en etkili yolu bu haberi duyan sosyal medya veya bu tür platformları kullanan kullanıcılardır.
Olay vakit kaybıdır aksi iddia edilemez. Bolşevik düzende amaç ne olursa olsun vakit kaybı olacaktır. Yok dcde şunları demişler şunlar yapılmış siz konu açarak, haber duyurarak bunların önüne geçeceğinizi sanıyorsanız hiçbir şey görmemişsiniz demektir.

Olay vakit kaybıdır aksi iddia edilemez. Bolşevik düzende amaç ne olursa olsun vakit kaybı olacaktır. Yok dcde şunları demişler şunlar yapılmış siz konu açarak, haber duyurarak bunların önüne geçeceğinizi sanıyorsanız hiçbir şey görmemişsiniz demektir.
Bal gibide aksi iddia edilir olay vakit kaybı değil tacizin, istismarın, zorbalığın önüne geçmektir. Olay sadece dc yoluyla değil bir kişi bulunup darp edilmiş. Ayrıca dc yoluyla bile olsa insanları korkutup tehditler savurup ve bu tehditlerini gerçekleştirebileceğini istismar edilen kişilere göstermek bu megalomanların o kişi üzerinde kurduğu baskıyla istediklerini yaptırabilirler ki yaptırmışlar. Gerçek hayatta istismara tacize zorbalığa bu kadar duyarlı bir milletken sadece bu istismarın başka bir yöntemle yapılmış olmasına nasıl bu kadar kolay aldırış edebiliyorsunuz anlamıyorum. Ya hadi normal bireyleri geçtim ona bir kılıf uydurdular insanlarda yedi diyelim ki böyle bir şey kabul dahi edilemez. Ya engelli bireyler var orda %80 engeli bulunan arkadaş vardı mesela veya ağır psikolojik sorunları olan psikoloğun gözetiminde olan kişileri ne yapacağız? Sizde bilirsiniz ki engeli veya psikolojik sorunu olan kişiler bu yapılan iğrençliğe daha fazla itilebilir durumdalar ve önlerinde bir engel olduğu için bu durumun içinden çıkamıyorlar. Ve yapılan zorbalıklarda hem kendisi hem ailesi zarar görüyor. Yapılan bu denli iğrençliklerin o bireyin yayınlarda yerin dibine sokulmasının insanların ağzında sakız olmasının her çıktığında dalga konusu olmasının istemediği şeylerin zorla yaptırılmasının o bireyi nasıl bir karanlığa sokacağının farkında mısınız? Bu durumda olan özellikle psikolojik sorunları olan bir birey insan içine bile çıkamayacak kendinden utanacak hatta belki kendini öldürmek isteyecek. O zamanda o canın bu yayın saçmalığı yüzünden prim saçmalığı yüzünden gittiğine değecek mi? Bakın bir kişinin özgürlüğünü elinden almak, o kişiyi istismar etmek, o kişiyi uzaktan da olsa alıkoymak, özellikle engelli bir bireye istemediği iğrenç şeyleri zorla yaptırmak bunlar suçtur ve bunların yapılması ister Discord'da ister Twitch'te ister Youtube'de isterse de Tiktok'ta olsun bu yapılan suçtur ve nerede yapılırsa yapılsın suç değerini kaybedemez kardeşim kaybederse biz insanlığımızı kaybetmişizdir. Ayrıca bunlar engellenebilir bit olayını hatırlarsınız kara para aklama olayı o olayda devlet durumdan nasıl yapıldığından bir haber olsa da o bit olayına bulaşan yayıncılar sosyal medya tarafından gereken linci yedi ve utançlarından yerin dibine girdiler eski ünlerine şuan erişemiyorlar. Ama burada konu bilinmeyen veya nasıl yapıldığı anlaşılmayan bir mevzu değil. Taciz, istismar mevzusu ve bu şebeklere gereken linç atılırsa veya o hepimizin bildiği diğer platformlardan insanlar bu olaya ses çıkarırlarsa devlette gerekli araştırmayı yapacaktır. He devlet ceza verir mi? Orası ayrı ama sen ben bu yapılana sessiz kalırsan ileride bu megalomanlar daha fazla kişiye baskı kurmaya devam eder hatta belki bunlardan biri senin tanıdığın sevdiğin biri olur. Her olaya başımıza gelmeyecekmiş gibi yaklaşırsak aman ne olacak bana bir zararı yok vakit kaybı deyip geçiştirirsek insanlığımızı kaybederiz benim nezdimde bu böyledir.

Bu gece 3'te yayın kesitlerinde baktım. Nympea her şeyi kanıtsız bir şekilde anlattı. Ve video yapacağının doğru olacağını söyledi. Jahrein Videoyu zaten izledi hocam bu gece. Bulursam videosunu koyarım.

Toplu taşımada engellilerin yerine oturuluyor diye buna karşı çıkan bir adam bugün engelliler istismar edilince ve istemedikleri insanlık dışı olan şeyler bu bireylere zorla yaptırılınca nedense söz söylemez hatta bunu yapan kişileri savunmaya geçmiş ne kadar ironik değil mi?

Son düzenleme:
Toplu taşımada engellilerin yerine oturuluyor diye buna karşı çıkan bir adam bugün engelliler istismar edilince ve istemedikleri insanlık dışı olan şeyler bu bireylere zorla yaptırılınca nedense söz söylemez hatta bunu yapan kişileri savunmaya geçmiş ne kadar ironik değil mi?

Hocam. Karşı çıkmadı değil. Twitch partnerine en ufak hakarette bile ceza alıyorlar. Beyaz kurta dava açmışlar bunu ifsaladiklari için. N*mpea dava açmış diyorlar. Büyük ihtimalle nympea güzel bir ceza alıp yayında hüngür hüngür ağlayarak video çekecek.

Hocam. Karşı çıkmadı değil. Twitch partnerine en ufak hakarette bile ceza alıyorlar. Beyaz kurta dava açmışlar bunu ifsaladiklari için. N*mpea dava açmış diyorlar. Büyük ihtimalle nympea güzel bir ceza alıp yayında hüngür hüngür ağlayarak video çekecek.
Jahrein'den bahsettim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı