NZXT C650 Bronze vs FSP H3-700 Hyper Pro 700W

Limitless0435

Decapat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar bugün PSU alacağım, hangisini alacağıma karar veremedim. Sizce hangisini almalıyım? PSU tier listesine baktım tam anlamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

FSP H3-700 Hyper Pro 700W:

NZXT C650 Bronze 650W

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ikisi içerisinden C650 Bronze, ama o bütçede bu daha mantıklı bulabildiklerim arasından:

Bu arada CW problemi daha çok CX650'de miydi yoksa 650F'de miydi? Biliyorsanız eğer.
İkisinde de var, aslında bobinleri sarılmamış her PSU'da CW'yi duymak yüksek ihtimaldir. Sesi rahatsız etmediği sürece bir problem olmaz konu sahibi için.

Bu ikisi içerisinden C650 Bronze, ama o bütçede bu daha mantıklı bulabildiklerim arasından:

Kasamın modeli frisby fc-9050g kablolar kısa kalmazsa bunu alabilirim bide asus tuf gaming 650w psu almayı düşünüyorum sizce hangisini almalıyım?

İkisinde de var, aslında bobinleri sarılmamış her PSU'da CW'yi duymak yüksek ihtimaldir. Sesi rahatsız etmediği sürece bir problem olmaz konu sahibi için.
Ses sıkıntı olmaz yeter ki kaliteli olsun Asus Tuf Gaming 650w PSU Corsair CX650f'den iyise asus alabilrim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı