NZXT C750 80+ Gold vs Corsair RMX750 80+ Gold

Nesta

Hectopat
Merhaba, 2 hafta önce Sinerji Bilgisayar'dan NZXT C750 80+ Gold güç kaynağı aldım ve arızalı çıktı. Bugün Arena Bilgisayar değişim/iade kararı vermiş. NZXT C750 80+ Gold stoklarında kalmamış Sinerji'nin siteden baktım en yakın fiyat olarak Corsair RMX750 80+ Gold güç kaynağı kalmış. Corsair RMX750 mi önerirlerse onu mu alayım yoksa para iadesi alıp başka siteden NZXT C750 mi alayım?

Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki modeli varmış biri Corsair CP-9020199-EU diğeri CP-9020187-EU modüler bağlantı girişleri de değişik.
Ilk kod 2021 model RMx'e ait, ikincisi beyaz 2018 model RMx. 2021 modelin fan bearing yapisi daha iyi ama daha sesli, 2018 modelin bearing yapisi daha kotu ama daha sessiz.

Onerirlerse net sekilde RMx alin bu arada, iki turlu de RMx daha iyi.

Yillara takilmaya gerek yok, performansi iyi.

Anladım, teşekkür ederim. Büyük ihtimal ücret talep etmezsem RMx verirler. Çünkü siteden 750W Gold sertifikalı ürün sorgulattığımda en ucuz beyaz olan RMx çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçenek sunulursa, 2021 alınabilir. Ama aralarında çok da büyük bir fark yok.

Kasa NZXT H710 siyah beyaz karışık, beyaz güç kaynağının kabloları da beyaz olduğu için seçebilirdim ama yenisini de seçenek olarak sunarlarsa yenisini alırım. Tabii böyle konuşuyoruz ama Sinerji ne diyecek bilmiyorum 😅
Herkese tekrar teşekkür ederim.
Son olarak firma elimizde NZXT C750 var derse (1950 TL'ye almıştım), para iadesi isteyip 2200 TL'ye RMX750 2018 almak daha mı mantıklı olur?

Yillara takilmaya gerek yok, performansi iyi.

Son düzenleme:
O kosulda bence gerek yok ekstra para vermeye, yine de size bagli.

Yeni konular

Geri
Yukarı