NZXT C750 Bronze vs XPG Core Reactor 650W Gold

Bütçe
2000

titan_tit

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Güç kaynağı almak istiyorum.

NZXT C750W Bronze sertifikalı, yarı modüler, birkaç aylık ve 1 yıldan fazla garantisi var.

XPG cr 650W Gold sertifikalı, Full modüler, 3 yıl önce alınmış, garantisi yok.

100 TL ile NZXT daha pahalı ( sanırım ikisi de PSU tier list de a düzeyde)

2. el olarak alacağım sizce hangisini almalıyım? Görüşlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlerde 3060 veya 6600 6700 takmak istiyorum. Garanti olmaması sorun yaratmaz değil mi hocam ?
Bende psu bakıyorum. Garantili al bence. Her psuyu googledana ratıp sonuna technopat yazıyorum buradan yorumlara bakıyorum ama hep birinde bir sorun çıkıyor. Bütçem 2500 ₺ önerilen psular 4-5k civarı hep nasıl alıcaz bilemedim

Bende psu bakıyorum. Garantili al bence. Her psuyu googledana ratıp sonuna technopat yazıyorum buradan yorumlara bakıyorum ama hep birinde bir sorun çıkıyor. Bütçem 2500 ₺ önerilen psular 4-5k civarı hep nasıl alıcaz bilemedim
Bende aynı şekilde psuyu aratıp technopatttan alınır mı diye konularına bakıyordum. O psu yerine önerilen psuyu da araştırıyordum ve sarı sitede bakıyordum. Mutlaka bir sorunu oluyordu. Belli bir yerden sonra kısır döngüye giriyor. ( Psu hakkında konulara bak, 2. el olarak araştır, sorun çıkınca başka psuyu araştır.) Siz kaç Watt psu almak istiyorsunuz ? @kamlikli

@titan_tit o modelde, 10 yıl üretici garantisi
Xpg marka olanı uygun bir fiyata aldım. Sağolun hocam.

Bende aynı şekilde psuyu aratıp technopatttan alınır mı diye konularına bakıyordum. O psu yerine önerilen psuyu da araştırıyordum ve sarı sitede bakıyordum. Mutlaka bir sorunu oluyordu. Belli bir yerden sonra kısır döngüye giriyor. ( Psu hakkında konulara bak, 2. el olarak araştır, sorun çıkınca başka psuyu araştır.) Siz kaç Watt psu almak istiyorsunuz ? @kamlikli

Xpg marka olanı uygun bir fiyata aldım. Sağolun hocam.
Ben 650 watt sipariş verdim. Corsair cv650 dual eps 80+ bronze. İşin içinden çıkamayacağız yoksa.

Ben 650 watt sipariş verdim. Corsair cv650 dual eps 80+ bronze. İşin içinden çıkamayacağız yoksa.
Gerçekten öyle. En iyisini yapmışsınız. Fsp Hyper 650W İtopya'da 1660 TL gibi bir fiyata sahipti. Alternatif olarak Xpg Pylon'da alınabilirdi veya https://shbd.io/s/KeYZK8p1 . Aldığınız psu'da kaliteli bir psu. Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı