NZXT ''CAM'' RGB kontrol butonu sorunu

SinanSarı

Kilopat
Yer
Antalya
Arkadaşlar herkese merhaba. Şu güne kadar problem yaşamadığım NZXT'nin CAM yazılımında şu an AER RGB fanlarımın aydınlatmasını kontrol edemiyorum. Kontrol butonu yok oldu. Resimde de işaretleyip gösterdim. Ne yapmam gerekiyor hiçbir fikrim yok. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.
Adsız.png

Arkadaşlar herkese merhaba. Şu güne kadar problem yaşamadığım NZXT'nin CAM yazılımında şu an AER RGB fanlarımın aydınlatmasını kontrol edemiyorum. Kontrol butonu yok oldu. Resimde de işaretleyip gösterdim. Ne yapmam gerekiyor hiçbir fikrim yok. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.
Eki Görüntüle 289342
aynı durum bende de var çözebildiniz mi acaba?

Konu eski ama bugün aynı sorun başıma geldi Kraken x72 sıvı soğutucumun renk ve fan ayarlarını butonlar kalktığı için istediğim gibi düzenleyemiyorum son sürümünü indirdim kurdum nafile
Konu eski ama bugün aynı sorun başıma geldi Kraken x72 sıvı soğutucumun renk ve fan ayarlarını butonlar kalktığı için istediğim gibi düzenleyemiyorum son sürümünü indirdim kurdum nafile
Aynı sorunu ilerde yaşayan olursa diye yazıyorum. CAM i kaldırdım. En güncel sürümünü tekrar kurdum. "Denetim Masası" nda "Aygıtlar ve Yazıcılar"dan CAM i deaktif edip yeniden aktif ettim. Sorun ortadan kalktı.
Belli süre sonra kasayı modifiye için söküp yeniden toplayınca aynı sorunla yine karşılaştım. Üstelik yukarıdaki çözümü deneme fırsatı bulamadım çünkü "Aygıtlar ve Yazıcılar" sekmesinde CAM görünmüyordu. Ben de anakart üzerinden CAM in USB 2.0 portundaki kablosunu çıkarıp yeniden taktım. Sorun ortadan kalktı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı