NZXT Capsule AP-Wumıc-W1 alınır mı?

Bugün bu mikrofondan sipariş verdim vazgeçip, Solocast mı almalıyım yoksa bu mikrofon güzel bir tercih mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her iki ürünü de kullandım. İki üründe çok başarılı fakat Solocast sesleri daha temiz ve tok alıyor. Aralarında fiyat farkı yoksa Solocast almak mantıklı ama NZXT ürünü de işinizi görecektir.

Her iki ürünü de kullandım. İki üründe çok başarılı fakat Solocast sesleri daha temiz ve tok alıyor. Aralarında fiyat farkı yoksa Solocast almak mantıklı ama NZXT ürünü de işinizi görecektir.
Acaba neye dayanarak bu tavsiye'de bulundunuz ? NZXT Capsule'de şok montajı(shock mount) koruması var, HyperX Solocast'de yok. NZXT Capsule'de dahili pop filter var HyperX Solocast'de yok. Fiyatlandırma konusunda ise NZXT Capsule indirimsiz halinde 100$'dan satılıyor diğer ürün HyperX Solocast 60$. Bu indirim oranına ve genel fiyatlandırmaya göre HyperX solocast NZXT Capsule ürününün rakibi olamaz. Bu ürünü karşılaştırmak isteyeceğiniz ürün HyperX Quadcast olabilir çünkü yukarıda bahsettiğim özellikler bu mikrofon'da mevcut. Ama quadcast'in 4'lü kutup düzenini çoğu normal kullanıcının kullanmayacağını varsayarak Cardioid mod'da üretilmiş NZXT capsule satın alınabilir. Çoğu quadcast kullanıcısı'da mikrofonu cardioid mod'da kullanır. Ayrıca quadcast'de geçtiğimiz ay 2300tl fiyat bandına kadar inmişti. Bu mikrofonu kıyaslayacaksanız quadcastle kıyaslayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı