NZXT capsule vs HyperX Solocast

kritvkras

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de değil. O fiyat bandına bu daha iyi. Neredeyse QuadCast kadar ses performansı var.

Razer'a mikrofon konusunda güvenmiyorum. Bundan önce Razer Seiren mini aldım 2 kere bozuk geldi iade garanti cart curt çok uğraştım. Yukaridakilerden hangisi sizce?

Razer'a mikrofon konusunda güvenmiyorum. Bundan önce Razer Seiren mini aldım 2 kere bozuk geldi iade garanti cart curt çok uğraştım. Yukaridakilerden hangisi sizce?

Yukarıdakilerden HyperX Solocast derim ben Seiren QuadCast kullanmadan önce kullandığım mikrofondu ses kalitesinden çok memnun kalmıştım o yüzden önerdim. Hatta ben aldıktan birkaç gün sonra arkadaşım da almıştı o da aşırı memnun kaldı.

Yukarıdakilerden HyperX Solocast derim ben Seiren QuadCast kullanmadan önce kullandığım mikrofondu ses kalitesinden çok memnun kalmıştım o yüzden önerdim. Hatta ben aldıktan birkaç gün sonra arkadaşım da almıştı o da aşırı memnun kaldı.
Acaba neye dayanarak bu tavsiye'de bulundunuz (Marka fanboyluğu sanırsam)? NZXT Capsule'de şok montajı(shock mount) koruması var, HyperX Solocast'de yok. NZXT Capsule'de dahili pop filter var HyperX Solocast'de yok. Fiyatlandırma konusunda ise NZXT Capsule indirimsiz halinde 100$'dan satılıyor diğer ürün HyperX Solocast 60$. Bu indirim oranına ve genel fiyatlandırmaya göre HyperX solocast NZXT Capsule ürününün rakibi olamaz. Bu ürünü karşılaştırmak isteyeceğiniz ürün HyperX Quadcast olabilir çünkü yukarıda bahsettiğim özellikler bu mikrofon'da mevcut. Ama quadcast'in 4'lü kutup düzenini çoğu normal kullanıcının kullanmayacağını varsayarak Cardioid mod'da üretilmiş NZXT capsule satın alınabilir. Çoğu quadcast kullanıcısı'da mikrofonu cardioid mod'da kullanır. Ayrıca quadcast'de geçtiğimiz ay 2300tl fiyat bandına kadar inmişti. Bu mikrofonu kıyaslayacaksanız quadcastle kıyaslayabilirsiniz. Ben NZXT Capsule almasını tavsiye ediyorum. Umarım almıştır.

Aldım hocam siparişini verdim dün. Sonradan Solocast'i öven çok fazla konu mesajı gördüm burada o yüzden sormak istedim yanlış mı yaptım acaba diye.

Aldım hocam siparişini verdim dün. Sonradan Solocast'i öven çok fazla konu mesajı gördüm burada o yüzden sormak istedim yanlış mı yaptım acaba diye.

Merhaba mikrofon deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Yayın yaptığım için ben de uygun fiyatlı bir mikrofon arıyorum ama bazı insanlar kulaklık mikrofonu yeter diyor. Bu konuda tecrübelerinizi merak ediyorum

Merhaba mikrofon deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Yayın yaptığım için ben de uygun fiyatlı bir mikrofon arıyorum ama bazı insanlar kulaklık mikrofonu yeter diyor. Bu konuda tecrübelerinizi merak ediyorum.

Tek kelime ile harika hissettiriyor mikrofon kutusu malzemesi ve her şeyiyle profesyonel bir mikrofon almış hissi veriyor.
Mikrofon ile çektiğim video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(herhangi bir ayar yapmadım direkt taktığım gibi kullandım.)

Tek kelime ile harika hissettiriyor mikrofon kutusu malzemesi ve her şeyiyle profesyonel bir mikrofon almış hissi veriyor.
Mikrofon ile çektiğim video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(herhangi bir ayar yapmadım direkt taktığım gibi kullandım.)
Malesef kaçırdım indirimi stok bitmiş. Bu hafta içi isim olduğu için gidemedim almaya

Geri
Yukarı