Flo ürünün değişimini kabul etti ama stokta yok

UgurTRN

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. 2023 Eylül ayında flo internet üzerinden puma marka bir ayakkabı aldık. Ayakkabının arkası günlük kullanımda açıldı deforme oldu. Bunu floya verdik ayakkabı incelendi değişim yapamayız kullanıcı hatası dendi. Sonra şikayetvara yazı yazdık ve bizi bir yetkili aradı ayakkabınız değişim yapılacak diye. Bize sadece en yakın mağazanın ismini söyledi başka yerde değişim yapamıyormuşuz. O mağazaya gittiğimizde ayakkabının aynı marka modelinin olmadığını sadece fiyat iadesi yapabileceklerini söylediler.

Ayakkabıyı aldığımız fiyat 1500TL idi ama şu an ayakkabı 2700TL bandında. Tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum. Sizce ne yapabilirim böyle bir durumda. Çok dramatik bir maddi kaybımız oluyor ayrıca ayakkabının garanti veremeyecekseniz neden garanti diyorsunuz.

Puma marka bir ayakkabının arkasının açılması o kadar da kolay değildir, Marka modelinin gelmesini bekleyin. Gelmezse fiyat iadesi alın, 1500TL ye almışsınız ayakkabıyı zaten 2700TL olması sizin için bir şey fark etmez, Siz 1500TL'ye almışsınız fiyat iadesi de 1500TL olarak verilecek size. Hiç bir kaybınız yok ayrıca FLO yerine kendi orijinal mağazalarından yaparsanız sizin açınızdan daha iyi olur.

Puma marka bir ayakkabının arkasının açılması o kadar da kolay değildir, Marka modelinin gelmesini bekleyin. Gelmezse fiyat iadesi alın, 1500TL ye almışsınız ayakkabıyı zaten 2700TL olması sizin için bir şey fark etmez, Siz 1500TL'ye almışsınız fiyat iadesi de 1500TL olarak verilecek size. Hiç bir kaybınız yok ayrıca FLO yerine kendi orijinal mağazalarından yaparsanız sizin açınızdan daha iyi olur.
Hocam şöyle bir kaybımız var şu an 1500TL Fiyat iadesi aldığım zaman gidip PUMA Kalitesinde bir ayakkabı alamıyorum kinetix gibi daha düşük kalite bir ayakkabı almakta istemiyorum. Flo yerine Pumanın kendi mağazasına götürsek bize yardımcı olurlar mı?

Hocam şöyle bir kaybımız var şu an 1500TL Fiyat iadesi aldığım zaman gidip PUMA Kalitesinde bir ayakkabı alamıyorum kinetix gibi daha düşük kalite bir ayakkabı almakta istemiyorum. Flo yerine Pumanın kendi mağazasına götürsek bize yardımcı olurlar mı?
İlgilenen FLO olduğu için ve FLO'dan aldığın için muhtemelen seni FLO'ya geri yönlendirirler. 1500TL ye doğru diyorsun artık ayakkabı kalmadı.

Geri
Yukarı