NZXT H500'mü Yoksa H500'i mi?

JackKipper

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Dijital Baskı / Grafik Tasarım
Geçen günlerde bir konu açıp kasa almak istediğimi sormuş ve öneri istemiştim birisi H500'ü önerdi ve gerçekten hayran kaldım ama H500i diyen bir kişi daha vardı. Paramı hazırladım ama çok kararsız kaldım arada yaklaşık olarak 200 TL gibi bir fark var sizce hangisini almalıyım? Bir de ekran kartını düz takmak için bir aparat daha alıp takacağım bunu da göz önünde bulundurursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
H500 ile H500i arasında fiyattan başka bir fark göremedim açıkçası. Bence H500'ü tercih etmelisiniz.
nzxt-h-series.jpg

Fark olarak bunlar var özellikle dikey ekran kartı bölümü nasıldır onun için karar veremiyorum işte.

Edit: Kullandığı Kit zaten 200₺ civarındaymış ve ekleme olduğu için pek de güzel bir görüntü ortaya çıkmıyor. @FrontPage. 'in de dediği gibi H500i alman daha iyi olur.

Aşağıdaki videoda H500 kasası ile de dikey ekran kartı özelliğini kullanabildiğini göstermiş arkadaş. Dahili ışıklandırması falan da olsun istiyorsan 200₺ daha fazla verip H500i modelini alırsınız, sizin tercihinize bağlı orası.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Edit: Kullandığı Kit zaten 200₺ civarındaymış ve ekleme olduğu için pek de güzel bir görüntü ortaya çıkmıyor. @FrontPage. 'in de dediği gibi H500i alman daha iyi olur.

Aşağıdaki videoda H500 kasası ile de dikey ekran kartı özelliğini kullanabildiğini göstermiş arkadaş. Dahili ışıklandırması falan da olsun istiyorsan 200₺ daha fazla verip H500i modelini alırsınız, sizin tercihinize bağlı orası.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merak ettiğim aparatı yanında mı gönderiyorlar yoksa sadece takılabilmesi için yanda özel bir yer mi yapmışlar. Çünkü eğer yanında gelmiyor ise aparat yaklaşık 350-400 TL.

Merak ettiğim aparatı yanında mı gönderiyorlar yoksa sadece takılabilmesi için yanda özel bir yer mi yapmışlar. Çünkü eğer yanında gelmiyor ise aparat yaklaşık 350-400 TL.
Yanında gönderdiklerini sanmıyorum, dediğin gibi fiyatı çok yüksek. Bunu alacağına direkt H500i alıp rahat rahat kullanabilirsin, ek olarak ışıklandırma özellikleri de gelmiş olur.

Yanında gönderdiklerini sanmıyorum, dediğin gibi fiyatı çok yüksek. Bunu alacağına direkt H500i alıp rahat rahat kullanabilirsin, ek olarak ışıklandırma özellikleri de gelmiş olur.
Sanırım yanlış anladınız H500i'nin yanında aparat gönderiliyormu diye merak ediyorum H500'de zaten yok onu biliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı