NZXT Kraken M.22 alınır mı?

Kasamın ön kısmı 13cm o yüzden sığmıyor.
Bu alınır mı? Site güvenilir midir?

Alınır ancak kasayı da söylerseniz.

Bir de ekran kartı rica edeceğim marka model olarak. Eğer yeterli alan varsa pull-push yaparsın hem fanlar boşa gitmez hem de ısı 1 2 derece daha düşer daha iyi hava alır kasanın içi.

Corsair SPEC-05.
Yukarıya attığın soğutucu gayet iyi bu arada, alabilirsin.

Ek olarak o kasa berbat. Sonradan kasa yükseltmesi yapmayacaksan kasa + hava soğutma da düşünülebilir.

Yukarıya attığın soğutucu gayet iyi bu arada, alabilirsin.

Ek olarak o kasa berbat. Sonradan kasa yükseltmesi yapmayacaksan kasa + hava soğutma da düşünülebilir.
Kasayı yazın değiştirmeyi düşünüyorum.
Şu an o kadar bütçem yok. Hem soğutucu hem kasa alamam.
Peki 120mm ile 240mm arasındaki fark ne kadardır. Bu siteye güvenebilirim değil mi?

Kasayı yazın değiştirmeyi düşünüyorum.
Şu an o kadar bütçem yok. Hem soğutucu hem kasa alamam.
O zaman attığın sıvı soğutmayı alabilirsin, gayet iyidir. Yalnız elindeki sokete desteği var mı? İşlemcin nedir?

Güvenilirdir, kendim de SE-207 model soğutmayı oradan aldım. Üstelik talihsiz bir sorun yaşadım, 1 günde sorunumu çözdüler. Satış sonrası destekleri de iyi.

ID Cooling distribitörü Gelbura.com zaten.

O zaman attığın sıvı soğutmayı alabilirsin, gayet iyidir. Yalnız elindeki sokete desteği var mı? İşlemcin nedir?

Güvenilirdir, kendim de SE-207 model soğutmayı oradan aldım. Üstelik talihsiz bir sorun yaşadım, 1 günde sorunumu çözdüler. Satış sonrası destekleri de iyi.

ID Cooling distribitörü Gelbura.com zaten.
i7 10700.

Desteği mevcut, alabilirsin.

1614891538043.png

Yeni konular

Geri
Yukarı