NZXT Kraken X53 pompa sesi normal mi?

Alcatraz Tetik

Hectopat
Yer
System32
Daha fazla  
Meslek
Tarihçi
Merhaba, NZXT Kraken X53 sıvı soğumtayı yaklaşık 1 hafta önce aldım. Resimde görmüş olduğunuz gibi; pompa 2000 ile 2400 RPM arasında çalışıyor.
Ses, kulaklık takarken tabii duyulmuyor ancak bilgisayar boşta iken kulaklıksız hafif videodaki ses duyulmakta.
Ses için YouTube'a amatör bir video yükledim (yanlış çekimlerim için kusura bakmayın). Sesin belli olması için uzaktan yakına doğru ve her yönden çekmeye çalıştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoya buradan ulaşabilirsiniz.

İlk defa sıvı soğutma kullandığımdan pompa sesi kafama takıldı. Bu nedenle forumdaşlarıma danışmak istedim acaba bu ses normal mi? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• NZXT CAM 5.07.2021 18_26_47.png
    NZXT CAM 5.07.2021 18_26_47.png
    34,7 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
İçinde kabarcık kalmış olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videoda yapılanları bir dene derim.

İçinde kabarcık kalmış olabilir.

Bu videoda yapılanları bir dene derim.

Bunları denedim hocam.

Kardeşim o sorunu şöyle söyleyeyim: Bilmiyorum çözüm buldun mu ama uygulamayı çalıştırınca gelıyor o ses.

Kardeşim o sorunu şöyle söyleyeyim: Bilmiyorum çözüm buldun mu ama uygulamayı çalıştırınca gelıyor o ses.
NZXT CAM uygulamasından, Silent mod'un soğutma çizelgesinin aynısını Custom mod'da yaptığım zaman pompa RPM'i 2100 yerine 1700'e inerek ses kesiliyor deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı