NZXT Kraken X53 vs Arctic Liquid Freezer II 240mm

RAM
32
Ekran kartı
RTX 3080
Anakart
MSI MAG B550M MORTAR
İşlemci
AMD Ryzen 9 5900X
Ben 240mm sıvı soğutma alıcağımda hangisi daha iyi? NZXT çok sevdiğim bir marka en güvendiğim markalardan biri Arctic de çok sağlam bir marka ama bunların fiyat farkına değer mi? Ya da hangisi çok daha iyi soğutuyor illa RGB olması önemli değil NZXT için sadece şu başındaki spektral mi denir ona o yazı çok hoşuma gidiyor. Arctic ise daha kalın olduğu için ve soğutmada kendisini kanıtlamış bir marka hangisini alıcağıma bir türlü karar veremedim size bırakıyorum kararı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Liquid Freezer II daha iyi.

Burada daha ucuz:

360mm isterseniz:

Attığınız site güvenilir mi jumbum.com?

Arctic aldınız mı memnun musunuz? Bende iki ürün arasında kaldım. Arctic soğutması daha iyi diyorlar doğru mu? Görsel olarak NZXT daha hoş duruyor aslında.

Arctic aldınız mı memnun musunuz? Bende iki ürün arasında kaldım. Arctic soğutması daha iyi diyorlar doğru mu? Görsel olarak NZXT daha hoş duruyor aslında.

1 yıldır kullanıyorum Arctic mükemmel RGB falan yok ama yük üstünde %60 dereceyi geçmedi şu ana kadar gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

1 yıldır kullanıyorum Arctic mükemmel RGB falan yok ama yük üstünde %60 dereceyi geçmedi şu ana kadar gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Selam siz ne kadar almıştınız Arctic Liquid Freezer'ı bu aralar indirime girmiş. 2600 bandında. 3 Seçenek arasında kaldım. Şahsen fikrinizi merak ediyorum.

Arctic Liquid Freezer II 2700TL 240ML

NZXT Kraken X53 3000 TL 240 ML​

Cooler Master Masterliquid ML240l 2600 TL​

Sizin tercihiniz ne olur?

Selam siz ne kadar almıştınız Arctic Liquid Freezer'ı bu aralar indirime girmiş. 2600 bandında. 3 seçenek arasında kaldım. Şahsen fikrinizi merak ediyorum.

Arctic Liquid Freezer II 2700TL 240ML

NZXT Kraken X53 3000 TL 240 ML​

Cooler Master Masterliquid ML240l 2600 TL​

Sizin tercihiniz ne olur?

Benim aldığım fiyat ekte bulanmaktadır.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230613_172249_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20230613_172249_Amazon Shopping.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 46

Yeni konular

Geri
Yukarı