NZXT Kraken Z53 vs. Arctic Liquid Freezer II 240 RGB

Çok seçenek var.

Ayrıca kasanın üst tarafına 240 Mm'lik sıvı soğutma konumlandıramazsınız. Kasa önüne 360 Mm'lik sıvı soğutma takma imkanınız bulunuyor.

Corsair Hydro 100X rahat bir şekilde takabiliyordum. Corsair sıvı sogutucusundan acayip bir şekilde sogudum 3 defa pentadan değişim yaptım. Sürekli pompa arızası verdi. Bugunde iade edip paramı geri aldım.

Corsair Hydro 100X rahat bir şekilde takabiliyordum. Corsair sıvı sogutucusundan acayip bir şekilde sogudum 3 defa pentadan değişim yaptım. Sürekli pompa arızası verdi. Bugunde iade edip paramı geri aldım.
Eski bir seri o. Kabul etmek gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki videoda konumlandırma imkanı olmuyordu.

Eski bir seri o. Kabul etmek gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki videoda konumlandırma imkanı olmuyordu.

Vallahi ben rahat bir şekilde takıp kullandım. Normalde sıvı sogutucuları üst konumlandırmak daha iyi diye biliyorum.

Vallahi ben rahat bir şekilde takıp kullandım. Normalde sıvı sogutucuları üst konumlandırmak daha iyi diye biliyorum.
Bunun iyiliği, kötülüğü diye bir olay yok. 360 mm AIO alacak bütçeniz varken 240 mm AIO alıyorsanız o yanlış olur. Yoksa sistem içi sıcaklıklarına devasa etki edecek bir durum oluşmuyor. 5900X için 360 mm'lik bir soğutucu alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı