NZXT Phantom 240 Kasa Nasıldır?

Dewillent

Hectopat
Daha fazla  
Nzxt Phantom 240 almayı düşünüyorum Coraxalpha.com'dan. Acaba bu kasa hakkında bilgisi olan, duyum alan var mıdır diye bir danışmak istedim, önerir misiniz? Yoksa bunun yerine;
  • Corsair Spec 02
  • Zalman Z11 Plus
  • Aerocool Aero 800
  • NZXT S340
Bu kasalardan birini almak zorundayım. 250-350 TL arası PSU harici kasa için bütçem bulunmakta. Teşekkürler.
NZXT S340'a MSI Gaming M5 Anakart - MSI Gtx 1070 sığar mı o kasayı da aşırı beğendim şuan görüp.

@Asım Demir sizden ricam buraya bir yorum yapıp bana 250-350 tl arası bu kasalardan birini ve ek olarak da varsa aklınızda başka bir kasa önerip konuyu kapatır mısınız acaba, teşekkürler.

Son düzenleme:
Nzxt Phantom 240 almayı düşünüyorum Coraxalpha.com'dan. Acaba bu kasa hakkında bilgisi olan, duyum alan var mıdır diye bir danışmak istedim, önerir misiniz? Yoksa bunun yerine;
  • Corsair Spec 02
  • Zalman Z11 Plus
  • Aerocool Aero 800
  • NZXT S340
Bu kasalardan birini almak zorundayım. 250-350 TL arası PSU harici kasa için bütçem bulunmakta. Teşekkürler.
NZXT S340'a MSI Gaming M5 Anakart - MSI Gtx 1070 sığar mı o kasayı da aşırı beğendim şuan görüp.

@Asım Demir sizden ricam buraya bir yorum yapıp bana 250-350 tl arası bu kasalardan birini ve ek olarak da varsa aklınızda başka bir kasa önerip konuyu kapatır mısınız acaba, teşekkürler.
Kesinlikle NZXT S340 öneririm sana sıvı soğutmayıda her türlü sistemi e rahatça kaldırır.
Farklı markalar ile ilgili birşey diyemicem varsa başka arkadaşlar yorumlarını yaparlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı