Alıcı NZXT S340 Elite Beyaz kasa

ozanercann

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Bu kasanın beyaz modelini arıyorum. İstanbul içi olmak şartı ile elden teslim alabilirim. Eğer stokta satan bir sıfır mağaza var ise linkini atmanızı rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çok uzun süredir bende bekliyorum ve ayrıca sizin gibi ikinci ellerine bakıyorum fakat bulamadım. N11 de bir firma ile görüştüm. Bir iki hafta içerisinde getireceklerini söylüyorlar. Bundan 2 hafta önce de 2 hafta içerisinde getireceklerini söylemişlerdi. Yani pek güvenemedim açıkcası.

Şuan QP bilişim ile iletişime geçtim 10 gün içerisinde stoklara gireceklerini söylediler.

Aynen bende iletişim halindeyim. Eşyalar dışarda duruyor hala. Ne kasaymış :)
Hiç sorma aynı durum bende mevcut. Bağırsak gibi bütün parçalar dışarıda. Sistemin başına bir şey gelmeden inşallah gelir stoklara.

Konu kilitlenebilir. Beklemeye dayanamayıp başka bir kasa aldım bekleyen arkadaşlara da beklememelerini öneririm.

Hocam artık resmen çıldırıyorum. Şubat başı diyor şimdi de. Siz ne aldınız sorabilir miyim?

Corsair 400c aldım. Mağaza oyalıyor , arıyorum gümrükte diyor bir daha arıyorum iki hafta sonra gelecek diyor. En sonunda dayanamadım gittim 480 TL ye beyaz Corsair 400c aldım şuan memnunum. Sistemin üzerine bir şey düşebilir , dökülebilir vs. bu sebeple bir an önce almanızı öneriyorum.

Bana da link atarmısınız acaba almak istediğim kasalardan biriydi bulamamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı