NZXT S340 Elite Kasada Sıvı Soğutma Konumu Nasıl Olmalı?

bob.ross

Hectopat
Merhabalar. Cooler Master ML240R modeli sıvı soğutmayı, NZXT S340 Elite kasaya montelemek istiyorum. Radyatörü ön tarafa konumlandıracağım. Önden radyatöre hava alıp arkadan ve üstten vermesi gerekiyor normal şartlarda, fakat böyle yaptığımda sıvı soğutmanın RGB fanları gözükmeyeceğinden, alternatif fan düzeni arıyorum. Elimde sıvı soğutmanınkiler haricinde 2 fan daha var.

Radyatörü öne takacaksın zaten, RGB olmayan fanları radyatöre takıp diğer RGB fanları egzoz ve üst çıkışa takabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu kasadaki gibi öne takabilirsin RGB olmayan fanları, diğer RGB fanları da üste ve egzoz çıkışına takarsın.

Montajını az önce bitirdim. Arka ve üstten hava alıp radyatörden atacak şekilde kurdum. Fakat yazılımsal mı donanımsal mı olduğunu bilmediğim bir sorun yaşıyorum. Fanların ışıklandırmasını yazılım ile kontrol edemiyorum. Sadece kumanda ile oluyor onu da kasanın içinde bıraktım ihtiyacım olmaz diye. Montajda hata yapmış olma ihtimalim var mı?

Montajını az önce bitirdim. Arka ve üstten hava alıp radyatörden atacak şekilde kurdum. Fakat yazılımsal mı donanımsal mı olduğunu bilmediğim bir sorun yaşıyorum. Fanların ışıklandırmasını yazılım ile kontrol edemiyorum. Sadece kumanda ile oluyor onu da kasanın içinde bıraktım ihtiyacım olmaz diye. Montajda hata yapmış olma ihtimalim var mı?
Olabilir kabloyu kontrol edin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı