NZXT S340 vs Zalman Z11 NEO

NZXT de bir beğendiğim kasa H440'dır. Ama fiyatı nedeniyle Zalman Z11 Neo aldım, resimlerde çok içime sinmemişti ama şimdi yanıbaşımda içime acayip sinmiş vaziyette bana bakıyor. :)

Z11 Neo da S340 da çok güzel kasalar ve emin ol hava akışları hemen hemen aynı.

S340 alamayıp Z11 Neo almış biri olarak söylüyorum bu yorumu. Z11 Neo aldığım için pişman değilim ama S340 hep bir uhde olarak duracak içimde. Lanet olsun, S340 çok güzel dostum. :D

Aynı kasayı kullanıyoruz, belki biliyorsunuzdur diye sormak istiyorum. Benim daha kasa yeni, masaüstünde kullanıyorum aşağılara koymadım tozlanmasın diye. Ama üst ızgaralarının arası bildiğin açık, orası için içeriye ne bileyim bi toz filtresi gibi bir seçeneğimiz var mı kapasam içeriden.
Bir de ön aksam nasıl çıkacak ya, ön taraftaki fan filtresi çıkmış içeride kıpırdıyor yerine oturtmak istiyorum da.

Bende böyle bir konu açtım Z11 Plus düşünüyordum ve Corsair Spec-02. Şimdi bu kasayı da gördüm açıkcası çok tatlı ama bu kasaya, MSI Gaming M5 Anakart, Gtx 1070-1080 rahat sığıyor mu acaba? Bu kasadan da iş çıkmazsa son olarak Corsair Spec-02 ve ya Z11 Plus arasından birini seçeceğim...

Bende böyle bir konu açtım Z11 Plus düşünüyordum ve Corsair Spec-02. Şimdi bu kasayı da gördüm açıkcası çok tatlı ama bu kasaya, MSI Gaming M5 Anakart, Gtx 1070-1080 rahat sığıyor mu acaba? Bu kasadan da iş çıkmazsa son olarak Corsair Spec-02 ve ya Z11 Plus arasından birini seçeceğim...
Rahatlıkla sığar. Tavsiye ederim bu kasayı.

Corsair Spec-03 almıştım ben aslında, ama CM Hyper 212 Evo sığmadı içine diye Zalman Z11 Neo'ya döndüm. CM CPU Soğutucu cama değiyormuş Corsair Spec'lerde.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı