NZXT sıvı soğutmaları neden bu kadar pahalı?

Kesinlikle Türkiye şartları. NZXT fiyatına göre aşırı derecede kaliteli ve özellikler bulunan üretimler yapıyor.
120 dolar civarı PF240 140 dolar ise Kraken X62. tamamen Türkiye şartlarına bağlı adamlarda sudan ucuz.

Aslında siz söylüyorsunuz. Türkiye'de çok az. Cooler Master gibi çok olsa emin ol o fiyatlarda satılmaz. 120mm sıvı soğutma gereksiz bu arada. Çok daha kaliteli hava soğutma alırım daha iyi.

Türkiye şartları ile alakalı bir durum, NZXT stoklarda yok genelde, fakat NZXT ile Cooler Master kıyaslamak pek mantıklı değil. İki firma arasında bariz bir kalite farkı var. Kendim Cooler Master AIO kullanıyorum marka düşmanlığı değildir bu yorumum sadece kendi izlenimlerimi aktarıyorum.

NZXT abartılmış bir marka bana göre. Türkiye şartlarında alınıp kullanılmasının pek bir mantığını göremiyorum. Ortalama bir Amerikalıya hitap ediyor daha çok, adamlar gidip en beğendiğini ve en güçlüsünü alıp kullanıyor. Bizde de Reddit'te gezip "ben de beyazım, sizin gibiyim" diye kasanlar sırf NZXT kullanıyorum baba demek için alıyor genelde. Teknik özelliklerine bakan çok azdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı