NZXT Ürünleri Türkiye Satış Mağazası

RafSaNCaNi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, NZXT marka bilgisayar kasası almak istiyordum ve yoğun bir araştırma sonrasında, nihayetinde Türkiye Distribütörü olan IPT Portal ile iletişime geçtim. Mağaza olarak İstanbul'da hizmet vermekteler tabi internet üzerinden de satış imkanı mevcut. Satış temsilcileriyle kısa bir telefon görüşmesi sonrasında, ilgi ve samimiyetlerinden ötürü memnun kaldığımı açıkça söyleyebilirim. Şuan itibari ile sadece bir banka ile çalıştıklarını fakat ilerleyen günlerde diğer banka müşterilerine de hizmet verebileceklerini ilettiler.
Kısaca özetlemek gerekirse, Ürüne ait tüm ekipmanları gerek online gerek mağazadan olabilecek şekilde alışveriş yapmamız mümkün. Sizlerinde yapacağı incelemelerden sonra eminim Yurt dışı sitelerinden bariz oranda ucuz olduğunu fark edeceksiniz. Herkese iyi alışverişler.
Buradan iletişim ver araştırmalarınızı yapabilirsiniz:

https://magaza.iptelecom.com.tr/

Son düzenleyen: Moderatör:
Reklam kokusu alıyorum ama öyle bile olsa güzel bir haber oldu bu, o yüzden teşekkür ederim. Ben de yaklaşık 1 yıldır NZXT ürünleri getiren bir yer arıyordum. Gerçi render sistemini 2 ay önce topladım, geç oldu biraz ama Manta ITX kasayı ve Hale 90 v2 (sitede göremedim) PSU'yu yakın zamanda getirirlerse 17.3" MSI GS70 notebook almak yerine yedek bir oyun sistemi toplama yoluna gidebilirim.

Son düzenleme:
Yazıyı okuduktan sonra evet haklısın, sanki reklam gibi olmuş ama gerçekten öyle değil. H440 Razer Edition almak istiyordum ve az kalsın yurt dışından alacaktım. Türkiye'de satışının olduğunu öğrendikten sonra heyecanlanıp hemen paylaşmak istedim. Elbette eksi ve artı hizmetleri mevcut, Mesela site çok yavaş, Eğer yanlış bir izlenime sebep olduysam üzgünüm. Şuan Phanteks Enthoo Luxe kasa almayı düşünüyorum ve maalesef onun da satışı yok ülkemizde. Eğer bulursam onun içinde bilgilendirme yapacağım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı