NZXT X53 vs NZXT Z63 vs MSI CoreLiquid 360

Bu üründe başka satıcı yok mu Amazon vs? 7600x ile Ak620 kullanıyorum sıcaklıklar 70 derece üzeri geziyor sürekli. Fan hızı arttırınca da sesi çok rahatsız ediyor. Sıvı soğutmada bu sorunu yaşar mıyım?
Değerleriniz gayet iyi aslında. Çünkü soğutucunuz iyi. AIO ile daha iyi değerler alır mısınız? Olasıdır. Sessizlik keza edinilebilir lakin ince ayar lazımdır. Satıcı konusunda da bakmanız gerek. Eğer Amazon'da yoksa yapacak bir şey haliyle yok.

Değerleriniz gayet iyi aslında. Çünkü soğutucunuz iyi. AIO ile daha iyi değerler alır mısınız? Olasıdır. Sessizlik keza edinilebilir lakin ince ayar lazımdır. Satıcı konusunda da bakmanız gerek. Eğer Amazon'da yoksa yapacak bir şey haliyle yok.
Nasıl bir ince ayar yapmalıyım hocam? Yardımcı olursanız sevinirim. Konu açayım etiketleyim?

CS-GO ayarları yükseltince 77 derecelere çıkıyor ki ben 65 tdp değerini yaptım. Fan hızı da kulaklık olmasına rağmen duyuluyor bu yüzden hoşuma gitmedi. Sıvı soğutucuda böyle durum var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı