O an !

Blizzart

Hectopat
Aynı koko1ko1'nun açtığı gibi ilginç ve saçma olayları yazıyoruz. Bu sefer LoL ile ilgili değil, hayatımızla ilgili olanlar. Başlıyorum ;

Sanırım 14 yaşlarındaydım, yakın arkadaşımla parktaki salıncaklara oturmuş sohbet ediyorduk. Saat akşam 10-11 sularıydı. Birden karşıdan gelen bir kapkara silüet gördüm. Arkadaşıma dedim; "Bu ne lan ?! tinerci mi ?!". O aldırmadı, ama silüet bize git gide yaklaşıyordu, ve hala simsiyahtı. Dedim; "Alperen kaçalım, bu adamda bir şeyler var. Gecenin bu saatinde kimseler yok keser bizi bu !". Demeye kalmadan, arkadaş atladı salıncaktan parkın uzak köşesine koştu. Ben o silüete bakıyordum, bana geldiğini biliyordum. Arkadaşım bana köşeden sesleniyor "Hadisene lan ! Adam kesecek seni ne bekliyorsun ?!". Ben kaçmadım ama. Nedeni cesaretim veya merakım değildi gerçekten. Her şeye çok değer veren biriyimdir. Orada da kaçmamamın sebebi şuydu; ben kaçarsam, o silüet üzülür, ''Benden korktu.'', ''Ben kötü biri miyim ?'' der. 10 metre vardı aramızda, ben hala kaçarsam ayıp olur diyordum. En son dayanamadım, "Yavaşça" ayağa kalkıp, yavaş adımlarla uzaklaştım oradan. Hayır koşmadım, yoksa o tinerciye ayıp olurdu. Fazla geçmeden silüetin, üşüdüğü için siyah mont giyen bir kız olduğunu fark ettim. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı