O.C Desteği Olmayan Anakarta K İşlemci Takma

Narmer

Kilopat
Daha fazla  
Beyler i5 6600k işlemci almayı düşünüyorum. Ama anakartım Z serisinden değil. Yani OC yapabilen bir anakart değil. MSI bazooka modeli bir anakart almayı düşünüyorum. İşlemcimde bir performans düşüşü yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler i5 6600k işlemci almayı düşünüyorum. Ama anakartım Z serisinden değil. Yani OC yapabilen bir anakart değil. MSI bazooka modeli bir anakart almayı düşünüyorum. İşlemcimde bir performans düşüşü yaşar mıyım?
Yaşamazsın ama boşuna para vermiş olursun. İsraf olur. Sonuçta ''K'' işlemciden, normaline göre performans artışı almak için Z serisi gerekir... (y)

Yaşamazsın ama boşuna para vermiş olursun. İsraf olur. Sonuçta ''K'' işlemciden, normaline göre performans artışı almak için Z serisi gerekir... (y)
Hocam nasılsınız 1 ay uzaklaştırma bitti sonunda. :)
Öncelikle K serisi yerine İ7 6700 alsan daha mantıklı olur ve bazooka ile iyi ikili olurlar diye düşünüyorum zaten İ5 6600K iyi bir soğumaya ihtiyaç duyuyor buda zaten ediyor size İ7 6700 parası. ;)

Hocam nasılsınız 1 ay uzaklaştırma bitti sonunda. :)
Öncelikle K serisi yerine İ7 6700 alsan daha mantıklı olur ve bazooka ile iyi ikili olurlar diye düşünüyorum zaten İ5 6600K iyi bir soğumaya ihtiyaç duyuyor buda zaten ediyor size İ7 6700 parası. ;)
Sağ olun hocam, sizi gördüğüme sevindim... :D

Konuya dönersek, İ7 6700K daha iyi olacaktır...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı