Oblivion vs. Skyrim

Ben Oblivion'u Skyrim'den sonra oynadım ve oynadığımda ee adamlar bu işi zaten 2006'da yapmışlar dedim. Çıktığı yıla göre inanılmaz başarılı bir oyun. Bana göre genel olarak görevler Oblivionda daha güzelken Skyrim'in de kombat tarafı daha ağır basıyor. Tabii ki Skyrim daha güncel bir oyun ve daha iyi yaptığı birçok şey var.

Ben Oblivion'u Skyrim'den sonra oynadım ve oynadığımda ee adamlar bu işi zaten 2006'da yapmışlar dedim. Çıktığı yıla göre inanılmaz başarılı bir oyun. Bana göre genel olarak görevler Oblivionda daha güzelken Skyrim'in de kombat tarafı daha ağır basıyor. Tabii ki Skyrim daha güncel bir oyun ve daha iyi yaptığı birçok şey var.
Oblivion'un hikayesi ve derinliği; Skyrim'in ise oynanışı daha güzel hocam. :)

Bence Skyrim her yönden daha başarılı sadece ana hikaye açısından Oblivion daha iyi.
Oblivion'daki guild görevlerini çok övüyorlardı benim de beklentilerim yüksekti bu sebeple ama bana aşırı yavan geldiler. Yalnızca Gray Fox olayı güzeldi, DB falan bence Skyrim'de daha iyi olmuş.
Dungeonlar da birbirinin kopyası olduğundan bence pek Skyrim ile karşılaştırılacak oyun değil.

Geri
Yukarı