OBP 95 alan bir okul sizce nasıldır?

Hocam ben zamanında özel okula yüzde 80 burs ile gittim 3 yılın ortalaması 99.7 çıkıyor okul 1. si oldum ve maalesef LGS de çuvallayıp 403 puan aldım
Bende okulda ilk 5 de gezerken yüzdelik dilimim %10 gelmişti olur öyle benim puanım ilçemdeki nitelikli liseye tuttu ama.

Hocam ben zamanında özel okula yüzde 80 burs ile gittim 3 yılın ortalaması 99.7 çıkıyor okul 1. si oldum ve maalesef LGS de çuvallayıp 403 puan aldım
O okula gidersen seninle aynı klasman olmayan çocuklarda olacak, 303 puan alan birisiyle aynı sınıfta olabileceksin.

Olsa bile tek tük, örnek olarak benim okulum 98 ile alıyordu ve üst sınıflar haricinde yok.

Tamam hocam benim üniversite hedefim bir tık yüksek Trakya tıp ama LGS böyle gelince bir tık şevkim kırıldı ailemin de gözünden düştüm ara sıra bu kötü sonucu yüzüme vuruyorlar sizce ben bu okuldan Trakya tıp kazanabilir miyim? :(

Tamam hocam benim üniversite hedefim bir tık yüksek Trakya tıp ama LGS böyle gelince bir tık şevkim kırıldı ailemin de gözünden düştüm ara sıra bu kötü sonucu yüzüme vuruyorlar sizce ben bu okuldan Trakya tıp kazanabilir miyim? :(
@ElonMusk

Okul dediğin bina, öğrenci ve öğretmenden oluşuyor, öğretmen dediğin heryerde aynı, olay tamamen sende bitiyor, çalışırsan heryeri kazanırsın, hatta sana bir tavsiyem bu yaz Matematik-1 konularına göz atmandır, kendini çok ileri atarsın.

Günümüzde öğrenciler Fen Liselerinde bile memnun olmayıp açık öğretime geçiyor, tüm okullar zaten genel olarak aynı. Çalışırsan heryerde yaparsın, köydeki çobanın yaptığı gibi.

Okul dediğin bina, öğrenci ve öğretmenden oluşuyor, öğretmen dediğin her yerde aynı, olay tamamen sende bitiyor, çalışırsan her yeri kazanırsın, hatta sana bir tavsiyem bu yaz Matematik-1 konularına göz atmandır, kendini çok ileri atarsın.

Günümüzde öğrenciler Fen Liselerinde bile memnun olmayıp açık öğretime geçiyor, tüm okullar zaten genel olarak aynı. Çalışırsan her yerde yaparsın, köydeki çobanın yaptığı gibi.

Çok doğru hocam ama matematik 1 dediğiniz nedir tam anlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı