OBS Alert Sırasında FPS Düşüyor

Güliz

Decapat
Arkadaşlar, hepinize iyi forumlar. OBS ile yayın yaparken drop konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazken her türlü alert boxlarda yayına anlık drop giriyor. Takipçi gelince de böyle chati ekrana verince de her mesajda anlık kasma yaşıyorum. Bunun sebebini veya çözümünü bilen var mı? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bit hızını yükseltin

Burada çok başarılı yazmışlar. Bakmanızı öneririm.

Bit hızım yüksek. 720P de 3500BITRAte veriyorum. Normal zamanlarda hiç sıkıntı yok sadece Alert'lerde drop oluyor anlık maalesef.

Bit hızım yüksek. 720P de 3500BITRAte veriyorum. Normal zamanlarda hiç sıkıntı yok sadece Alert'lerde drop oluyor anlık maalesef.

Alertlere sağ tık yapın özellikler deyin aşağıda aktif değilken kapat var onu seçin yayındaki FPS düzelir ancak alert zaten çalıştığı zaman işlemciyi kullanan bir şey yani kasıyorsa yapacağınız bir şey yok alertler RAM ve işlemciyi kullanır dediğimi yaparsanız sadece biri abone ve ya bağış atınca çalışır onun dışında herhangi bir şey yapamazsınız.
Çok zor durumda iseniz Bit hızını biraz düşürün kaç p yayın yaptığınızı yazarsanız tam bir ayar söyleyebilririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı