OBS Bit hızı sorunu

OBS video bit sorunu Kbps. Ne yapmalıyım?
406941

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu başlığını anladım da, üye adını da konu ile bağdaştırman biraz tuhafıma gitti :)
Yayın için mi kullanacaksın? Masaüstü kayıt için mi kullanacaksın?
Download ve Upload değerlerini, sistem özelliklerini iletirsen yardımcı olmaya çalışırız.
+ Arkadaş özelden ulaştı ve sorun çözüldü. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Konu başlığını anladım da, üye adını da konu ile bağdaştırman biraz tuhafıma gitti :)
Yayın için mi kullanacaksın? Masaüstü kayıt için mi kullanacaksın?
Download ve Upload değerlerini, sistem özelliklerini iletirsen yardımcı olmaya çalışırız.
+ Arkadaş özelden ulaştı ve sorun çözüldü. Konu kilitlenebilir.
Sorunun nasıl çözüldüğünü belirtmek zorundasınız. Ayrıca neden "arkadaş" bunu belirtmiyor da siz belirtiyorsunuz?

Sorunun nasıl çözüldüğünü belirtmek zorundasınız. Ayrıca neden "arkadaş" bunu belirtmiyor da siz belirtiyorsunuz?
Merhaba, kullanıcı adından da mesaj sayısından da anlaşılacağı üzere forumu etkin kullanan birisi değil maalesef. Bana ulaştıktan 1 gün sonra hala not düşmediği için ben de yazayım dedim bilgi için.
Sorunun nasıl çözüldüğüne gelirsek, aldığı internet hızına göre kaç bitrate vereceğini bilmiyordu. 3.8 Mbps hız alıyormuş. 480p kalitede 3000 bitrate verdirdim. Sorunu çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı