Çözüldü OBS de NVENC H.264(yeni) yazısı yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xBruno

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhab, RTX 4070 ekran kartım var ve OBS de video encoder kısmında NVENC H.264(New) yazısı yok. Sorun nedir 4000 serisi ekran kartlarında bu özellik kalktı mı?
New versiyonu 1650 ve üzeri ekran kartlarında var diye biliyorum ekran kartı driver güncel biraz önce kendi sitesinden indirdim eski sürücüyü DDU ile güvenli moda sildim OBS 2 sürüm geride OBS ayarlardan güncellemeyi denetle diyorum ama denetlemiyor silersem de tüm ayarlar gidecek bu yüzden sorun nerede pek anlamadım

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    7,4 KB · Görüntüleme: 46
Çözüm
Buradaki forum mesajına göre artık yeni diye adlandırılmıyormuş. Zaten kullandığın güncel olan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradaki forum mesajına göre artık yeni diye adlandırılmıyormuş. Zaten kullandığın güncel olan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Sorıun çözüldü dediğiniz gibi artık new yazıcı kaldırılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı