OBS Oyun videosu çekerken video kasıyor

Maalesef Bende işe yaramadı ki bu ayarları daha önce denemiştim RTX 3080 de varsayılan ayarlar bunlar zaten. GeForce Experience yüklendiği zaman varsayılan ayar bu ben de. yine de eline koluna zamanına sağlık teşekkür ederim. seni uğraştırdım
Önemli değil, kendi bu ayarlarla kaydettiğim bir videoyu atmak istiyorum. Normalde bende nasıl gözüktüğüne dair. Video biraz eski, arkadaşıma göndermek için Handbrake ile bitrate düşürdüm fakat yine de hala mikro takılma veya düşük fps sorunu yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Not: seslere takılma :D

Bende FPS sorunu yok. oyun oynarken hiç bir sıkıntı yok. oyunlar yağ gibi akıyor. sorun çektiğimiz videolar da. aklınıza gelebilecek herşeyi değiştirdim. ki bu sorun taa 3 nesil önceden video çekmeğe başladığımdan beri asla çözüm göremedim bulamadım.. ta 6700K ve GTX 980 ve daha sonra 7700K ve GTX 1080 ve daha sonra 9900K ve RTX 2080 ve halıhazır da 11700K ve RTX 3080. PSU RAM HDMI Monitör M.2 SSD soğutucu fan kasa anakart hepsi değişti. ama bu sorun hala benimle beraber.😁 kaderimde var

Geri
Yukarı