OBS Oyun videosu çekerken video kasıyor

Sana bu işi özetleyiym OBS ile oyuniçi video kaydını unut. asla smooth bir kayıt alamazsın. (Masaüstü videolar hariç)
Maalesef GeForce Experience içindeki shadowplay ile da düzgün bir oyuniçi video kayıt alamazsın. dikkatlıce izlersen yüzlerce mikro takılmalar görürsün. bu işi içi ya ikinci bir bilgisayar kullanacaksın. alacaksın bir tane PCI capture kartı yada harici kayıt yapan capture kartı alacaksın. işte o zaman düzgün akışkan bir video elde edersin. tabi bu iş çok külfetli ve pahalı. hobi için o kadar para vermeye pek değmez. dönem dönem GeForce Experience içindeki shadowplay dügün oyuniçin kayıt alabiliyor ama bir sürücü güncellemesi yada bir windows güncellemesi herşeyi mahfediyor. ben RTX 3080 kullandığım halde düzgün bir oyuniçi video kayıt alamıyorum.

Ayarlarını paylaş deniyelim üstad. ben haksız çıkmaya dünden razıyım😀
Atayım tabii.
1622152407252.png

1622152465024.png

1622152540914.png

Maalesef Bende işe yaramadı ki bu ayarları daha önce denemiştim RTX 3080 de varsayılan ayarlar bunlar zaten. GeForce Experience yüklendiği zaman varsayılan ayar bu ben de. yine de eline koluna zamanına sağlık teşekkür ederim. seni uğraştırdım

Yeni konular

Geri
Yukarı