Oyun videosu çekerken oyun kasıyor

Oyun videosu çekerken FPS düşüyor donanımlarımda yeterli bence, neden kasıyor bir fikri olan var mı?

Donanım yeterli bence cümlesi yeterli değil. Oyunun kayıtta tek kasma sebebi donanımda olur.

Üstelik kayıttayken kasan oyun Roblox ise donanımın yeterli olup olmaması net.

Oyunun adını ve sistem bilgilerinizi paylaşır mısınız?
Valorant hocam bu arada cpu-z den verdim
Ekran görüntüsü 2023-08-08 140503.png
resim_2023-08-08_140634814.png
Ekran görüntüsü 2023-08-08 140549.png

Donanımların neye göre yeterli hocam? Pentium 4 sistem Pentium 2'ye göre yeterli sayılabilir mesela :) Donanımların listesini atarsanız daha sağlıklı yorumlanabilir.
buyrun hocam donanım sistemim bu arada cpu-z den attım
resim_2023-08-08_140949223.png
Ekran görüntüsü 2023-08-08 140503.png
Ekran görüntüsü 2023-08-08 140549.png

Kayıt alırken Görev Yöneticisi'nden "CPU, RAM, ekran kartı kullanımlarına" bir göz atın %90'lara çıkan değerler varsa kasma normal. Ufak bir tavsiye eğer oyundan sonra "record kaydı" gibi bir seçenek varsa(LoL'de oluyor oyundan sonra açıp izleyebiliyorsun) bu record kaydı içerisinden sana lazım olan bölümleri kesip alırsan ihtiyacını görebilirsin. Valorant oynamıyorum ama LoL'de varsa onda da vardır diye düsünüyorum.

Kayıt alırken Görev Yöneticisi'nden "CPU, RAM, ekran kartı kullanımlarına" bir göz atın %90'lara çıkan değerler varsa kasma normal. Ufak bir tavsiye eğer oyundan sonra "record kaydı" gibi bir seçenek varsa(LoL'de oluyor oyundan sonra açıp izleyebiliyorsun) bu record kaydı içerisinden sana lazım olan bölümleri kesip alırsan ihtiyacını görebilirsin. Valorant oynamıyorum ama LoL'de varsa onda da vardır diye düsünüyorum.
hocam ram %41 cpu %28 gpu %45-%51

Yeni konular

Geri
Yukarı