Çözüldü OBS Siyah Ekran Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cookie36

Hectopat
Daha fazla  
Open Broadcaster Software programında siyah ekran sorunu yaşıyorum.

Ben farklı bir sorunla karşılaşıyorum. OBS'yi açıyorum, kaydedeceğim yeri açıyorum OBS o yeri buluyor ve stüdyo da siyah ekran olmuyor fakat videoyu çekip bitirdiğimde ve videoyu açtığımda sadece ses geliyor gerisi siyah ekran.

Lütfen yardımcı olun.

Abiler bende kayıt sırasında veya öncesinde siyah ekran sorunu yok. Fakat kayıttan sonra kaydımı izlerken sadece sesimi duyabildim. Ekran simsiyah. Yardımcı olabilecek var mı?

Bende de aynısı oluyor ya hiçbiri olmadı.
Ben sorunu çözdüm bir videoyu izledim oldu ama videoyu unuttum arayıp bulurum çözümü atarım.

Eyvallah abi.

OBS'i açtıktan sonra "Kaynaklar" kısmından aşağıdaki "+"tuşuna basın "Masaüstü"için Ekran Yakalamayı seçin. Görüntünüz gelecektir.

Bu bir kesin sonuçtur. Aynı sorun bende de oluyordu bu çözümle hallettim. Bunu deneyebilirsin

Bu videodaki anlatımların yardımcı olacağını düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video için teşekkürler. Aylardır bu sorundan muzdariptim. OpenGL ile kayıt almaya çalıştığım zaman ise 20 FPS üstünü göremiyordum video çok yardımcı oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…