OBS video kaydı ayar önerisi

Sir Lewis

Hectopat
Merhabalar, OBS ile video çekeceğim ancak FPS düşsün istemiyorum. Ayarlar nasıl olmalı?
RX 570 4 GB.
R3 2300X.
8 GB 3000MHz RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
1601290186796.png

Ayrıca OBS'e girdiğimde sadece siyah ekran da duruyor onu da nasıl düzelteceğimi gösterirsen çok sevinirim.
Youtube'de ki videolar işinizi görebilir.

Bende 1080P 60FPS oyun kaydı almak istiyorum, sistemim imzamda onun ayarını da gösterebilir misin?
Tabii 1080p 60 FPS
Yaptığım ayarlar ile video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube'da ki videolar işinizi görebilir.

Tabii 1080P 60 FPS.
Yaptığım ayarlar ile video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tüm ayarlarını gösterir misin? Ayrıca hangi render programını kullanıyorsun?

Eki Görüntüle 683616
Eki Görüntüle 683618
Sony Vegas 17 Pro kullanıyorum. Videoda sadece s_blurmocurves efektini kullandım.

Dostum ayaları yaptım gayet güzel ama hafif kasmalar oluyormuş gibi oluyor yine akıcı ama 75'den 30'a düşüyormuş gibi oluyor. Onu nasıl düzeltebilirim?
Eki Görüntüle 683616
Eki Görüntüle 683618
Sony Vegas 17 Pro kullanıyorum. Videoda sadece s_blurmocurves efektini kullandım.

Ayrıca videoyu çekiyorum ama nedense çok kaliteli gelmiyor bana. 1080P ama çok 1080P değil gibi.

Son düzenleme:
Dostum ayaları yaptım gayet güzel ama hafif kasmalar oluyormuş gibi oluyor yine akıcı ama 75'den 30'a düşüyormuş gibi oluyor. Onu nasıl düzeltebilirim?

Ayrıca videoyu çekiyorum ama nedense çok kaliteli gelmiyor bana. 1080P ama çok 1080P değil gibi.
Bir bilgim yok. Monitörüm 75 Hz olduğu için 75 FPS yazdım.

Geri
Yukarı