OBS videolarında donma

berat.e

Decapat
Öncelikle işletim sistemimde hiçbir düşüklük yok fakat OBS programı ile video çekiyorum, ardından kaydı durdurup videoyu izlemek istediğimde donmalar yaşanıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

(Video çekerken oyunda herhangi kasma vesaire olmuyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence (sadece video çekiceksen) action programını tavsiye ederim. Ciddi anlamda güzel bir program. Bir araştır derim :) Asıl sorunun OBS' ye gelicek olursak video çekerken işlemci mi kullanıyor yoksa ekran kartı mı ? (x264 mü yoksa AMD veya NVEC mi kullanıyorsun ? )

Bence (sadece video çekiceksen) action programını tavsiye ederim. Ciddi anlamda güzel bir program. Bir araştır derim :) Asıl sorunun OBS' ye gelicek olursak video çekerken işlemci mi kullanıyor yoksa ekran kartı mı ? (x264 mü yoksa AMD veya NVEC mi kullanıyorsun ? )
AMD' yi kullanıyorum x264' e çektim fakat bi değişiklik olmadı hatta şuan sadece ses kaydı alabiliyorum.
Şuan da sorunumu çözdüm teşekkürler.
Oyun videosu çekerken oyun yakalama kısmından yanlış ayarı yapmışım belli pencereyi al deyip CSGO' yu seçmem lazımmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
işine yarayabilir.

AMD' yi kullanıyorum x264' e çektim fakat bi değişiklik olmadı hatta şuan sadece ses kaydı alabiliyorum.

Şuan da sorunumu çözdüm teşekkürler.
Oyun videosu çekerken oyun yakalama kısmından yanlış ayarı yapmışım belli pencereyi al deyip CSGO' yu seçmem lazımmış.
Aynı sorun bendede var.1440 p video çekiyorum.Sonra izlediğimde takılma oluyor.Nasil yaptın?

Geri
Yukarı